Środowisko

Zasięganie opinii mieszkańców w ramach projektu pn. „Konsultacje z mieszkańcami z zakresie miejskich polityk zielonych"

Opublikowano dn. 17.05.2023
Autor: OPOCZNO

Zdjęcie Artykułu
17 maja 2023

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej turze zbierania opinii dotyczących działań służących poprawie stanu środowiska naturalnego i przeciwdziałaniu zmianom klimatu na terenie naszej gminy.

Wspólnie z  mieszkańcami Gminy Opoczno chcemy zastanowić się, co warto zrobić, aby w naszym mieście żyło się przyjemniej i zdrowiej i aby umożliwić miastu rozwój przez kolejne lata. Zależy nam na poznaniu Państwa opinii i uzyskaniu uwag, które będziemy mogli uwzględnić przygotowując dalsze działania.

W tym celu, za pośrednictwem zewnętrznej platformy Polltix, zapraszamy Państwa do odpowiedzi na łącznie cztery pytania. 

Wyrażenie opinii wymaga rejestracji poprzez konto na Facebooku lub Google albo bezpośrednio na platformie Polltix. Pozwala to uniknąć podwójnego głosowania przez jedną osobę i gwarantuje bardziej wiarygodne, reprezentatywne wyniki. Państwa dane są chronione przez administratorów platformy zgodnie z RODO i nie są nikomu udostępniane (w tym organizatorom).

Linki do pytań dotyczących Gminy Opoczno znajdują się odpowiednio: 

Pyt. 1  https://polltix.co/pl/v/4WJekGY

Pyt. 2  https://polltix.co/pl/v/NWA0VGp

Pyt. 3  https://polltix.co/pl/v/paeNX3e

I nadal aktywne pytanie z I rundy: pyt. 4  https://polltix.co/pl/v/J3qZLGQ 

Na Państwa odpowiedzi czekamy do 3 czerwca br. do godz. 24.00.

Konsultacje organizujemy wspólnie wspólnie z Instytutem Spraw Publicznych z siedzibą w Warszawie. Są one elementem procesu badania opinii publicznej prowadzonego analogiczne w 12 gminach miejskich w Polsce, Litwie i Łotwie. Prace te są prowadzone dzięki wsparciu finansowemu Rady Państw Morza Bałtyckiego (Council of the Baltic Sea States, https://cbss.org/).

UWAGA: Zbieranie wniosków i opinii odbywają się za pośrednictwem zewnętrznej platformy internetowej Polltix, która może zawierać wiele różnorodnych ankiet tematycznych. Zapraszamy Państwa do wypełnienia wyłącznie ankiety dotyczącej środowiska, opatrzonej logo Gminy Opoczno. Za treść pozostałych ankiet dostępnych na platformie Urząd Miejski w Opocznie nie ponosi odpowiedzialności.

 

Liczba wyświetleń: 724
Powrót

Relacje z wydarzeń