Sprawy Społeczne

Mieszkaj bez długu - spotkanie konsultacyjne z mieszkańcami

Opublikowano dn. 27.03.2024
Autor: UM Opoczno

Data wydarzenia: 02.04.2024 od 15:00 - 02.04.2024 do 17:00

Jakie są metody wychodzenia z długów oraz jak ustrzec się przed nadmiernym zadłużeniem – to główne tematy konsultacji, które odbędą się we wtorek 2 kwietnia od godz. 15.00 – 17.00 w Miejskim Domu Kultury w Opocznie w ramach organizowanej po raz pierwszy w Gminie Opoczno akcji edukacyjno-społecznej – „Mieszkaj bez Długu”.

Mieszkańcy będą mogli skorzystać z nieodpłatnej pomocy wielu specjalistów,  psychologów, prawników i doradców, którzy pomogą rozwiązać problem, jakim jest niekontrolowane zadłużenie. To też okazja do rozmowy o planach finansowych w swoich gospodarstwach domowych i zaangażowania dzieci w poznawanie świata finansów, a także dobrych nawyków.

Zachęcamy każdego, komu wydaje się, że nie da sobie rady z zadłużeniem, aby zgłosił się i dał sobie pomóc oraz zainteresowanych, którzy chcieliby porozmawiać o swojej sytuacji finansowej, jak osoby które niepokoją się o zadłużenie swoich najbliższych oraz wszystkich mieszkańców, którzy  chcieliby po prostu więcej dowiedzieć się o problematyce zadłużenia.

Dla uczestników akcji będą dostępne informatory o warunkach ubiegania się o dodatek mieszkaniowy, dodatek energetyczny i obniżkę dochodową czynszu.

 

plakat

Liczba wyświetleń: 505

Powrót
BIBLIOTEKA

Biblioteka

Biblioteka

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MUZEUM

MUZEUM

MUZEUM

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

PTTK Opoczno

 

Facebook płytka ceramiczna

Festiwal Płytki Ceramicznej

Facebook Gmina

Gmina Opoczno

youtube

Odwiedź nas na youtube

Opoczno Stolicą Oberka

Sport i Rekreacja Gmina Opoczno

Relacje z wydarzeń