Sport i Zdrowie

TURNIEJ SIATKONOGI

Opublikowano dn. 30.12.2019
Autor: OPOCZNO


W rozegranym 21 grudnia w Opocznie amatorskim turnieju siatkonogi trójek Feniksówka 2019 wystąpiło 16 zgłoszonych drużyn.

W rozegranym 21 grudnia w Opocznie amatorskim turnieju siatkonogi trójek Feniksówka 2019 wystąpiło 16 zgłoszonych drużyn. Turniej zorganizowany przez Ludowy Klub Sportowy Feniks Opoczno oraz Gmina Opoczno wygrała drużyna TOP Spin Wójcin w składzie: Mateusz Śliwka, Kamil Ruś, Marcin Gębicki (uczestnicy Mistrzostw Polski w Siatkonodze). Drugie miejsce przypadło ekipie z Wójcina w składzie której grali: Marcin Koćmin, Mariusz Koćmin i Michał Molin. Trzecie miejsce zajęła drużyna BBM w składzie której wystąpił były zawodnik Widzewa Łódź Adam Banasiak (obecnie Radomiak Radom) oraz Marcin Białecki i Paweł Machniewski (trener seniorskiej drużyny Ceramiki Opoczno).
W pierwszej fazie turnieju rozlosowano drużyny do czterech grup eliminacyjnych w których grano systemem każdy z każdym jeden set do 11 punktów. Do fazy ćwierćfinałowej awansowały dwie najlepsze drużyny z każdej z grup. Faza ćwierćfinałowa rozgrywana do wygranego jednego seta do 11 punktów (ewentualnie do przewagi dwóch punktów). Mecze półfinałowe oraz o miejsce III i finał grano do dwóch wygranych setów do 11 punktów (ewentualnie każdy set do przewagi dwóch punktów).

Nagrody dla wszystkich uczestników sportowej imprezy w imieniu organizatorów turnieju Feniksówka 2019 wręczali Wiceburmistrz Opoczna Andrzej Kacprzak oraz członkowie zarządu LKS Feniks Opoczno na czele z Prezesem Grzegorzem Brzeskim.
Za prawidłowy przebieg turnieju odpowiedzialni byli: Piotr Jesionek, Wiesław Woźniak, Adam Stańczyk, Łukasz Chmal, Krzysztof Kosiński, Szymon Rogulski, Bartłomiej Kopera oraz Grzegorz Brzeski.
Zwycięskim drużynom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom Turnieju Siatkonogi Fenikówka 2019 dziękujemy za udział!!

Składy drużyn biorących udział w turnieju siatkonogi Feniksówka 2019:
I miejsce: TOP Spin Wójcin (Mateusz Śliwka, Kamil Ruś, Marcin Gębicki)
II miejsce: Wójcin (Marcin Koćmin, Mariusz Koćmin, Michał Molin)
III miejsce: BBM (Adam Banasiak, Paweł Machniewski, Marcin Białecki)
IV miejsce: Garniki Begglariany (Dariusz Dutkiewicz, Artur Wach, Dominik Pramka)
Miejsca V-VIII:
Feniks Opoczno (Grzegorz Brzeski, Łukasz Chmal, Marcin Mastalerz)
Fanga Team (Mateusz Matysiak, Dawid Poddębniak, Łukasz Grzybek)
Seniorita (Mateusz Kucharczyk, Kacper Bartyzel, Adam Stępień)
Pseudo Piłkarze (Daniel Stolarczyk, Konrad Wiktorowicz, Bartek Wiktorowicz)
Miejsca IX-XVI:
GWM (Bartosz Kaczmarek, Michał Gross, Adrian Wdowiak)
KS Melanż (Adam Stańczyk, Kamil Melka, Mikołaj Kowalczyk)
Wybrzeże Klatki Schodowej (Hubert Ceterowski, Jan Stańczyk, Sebastian Białek)
Grześki (Mateusz Madej, Wiktor Chrustowicz, Jakub Kuleta)
Mistrzowie Piaskownicy (Patryk Raczyński, Artur Strzelecki, Jakub Kotusiewicz)
EvaKrejzol (Marcel Wojton, Kajetan Samulak, Cezary Jaworski)
Team G (Miłosz Grzesiński, Michał Grzesiński, Norbert Grzesiński)
Danger Boys (Wiktor Brola, Amadeusz Kępski, Szymon Marszałek)

Wyniki faza grupowa:
GWM - Mistrzowie Piaskownicy 11:3
Wójcin - BBM 11:8
KS Melanż - EvaKrejzol 11:1
Garniki Begglariany - Seniorita 11:3
TOP Spin Wójcin - Team G 11:5
Fanga Team - Wybrzeże Klastki Schodowej 11:3
Feniks Opoczno - Danger Boys 11:6
Grześki - Pseudo Piłkarze 2:11
GWM - Wójcin 5:11
Mistrzowie Piaskownicy - BBM 1:11
KS Melanż - Garniki Begglariany 10:11
EvaKreizol - Seniorita 7:11
TOP Spin Wójcin - Fanga Team 11:2
Team G - Wybrzeże Klatki Schodowej 5:11
Feniks Opoczno - Grześki 11:4
Danger Boys - Pseud Piłkarze 6:11
GWM - BBM 7:11
Mistrzowie Piaskownicy - Wójcin 10:11
KS Melanż - Seniorita 10:11
EvaKrejzol - Garniki Begglariany 4:11
TOP Spin Wójcin - Wybrzeże Klatki Schodowej 11:4
Team G - Fanga Team 4:11
Feniks Opoczno - Pseudo Piłkarze 8:11
Danger Boys - Grześki 10:11

Grupy eliminacyjne - kolejność miejsc:
Grupa A:
1. Wójcin
2. BBM
3. GWM
4. Mistrzowie Piaskownicy

Grupa B
1. Garniki Begglariany
2. Seniorita
3. KS Melanż
4. EvaKrejzol

Grupa C:
1. TOP Spin Wójcin
2. Fanga Team
3. Wybrzeże Klatki Schodowej
4. Team G

Grupa D:
1. Pseudo Piłkarze
2. Feniks Opoczno
3. Grześki
4. Danger Boys

Mecze ćwierćfinałowe:
Wójcin - Feniks Opoczno 11:1
Garniki Begglariany - Fanga Team 11:9
TOP Spin Wójcin - Seniorita 11:3
Pseudo Piłkarze - MMB 7:11

Półfinały:
Wójcin - Garniki Begglariany 2:1 (11:2, 5:11, 11:5)
TOP Spin Wójcin - MMB 2:0 (11:2, 11:4)

Mecz o III miejsce:
MMB - Garniki Begglariany 2:0 (11:7, 11:9)

Finał:
TOP Spin Wójcin - Wójcin 2:1 (9:11, 11:5, 11:6)

Gratulacje dla organizatorów!

Liczba wyświetleń: 3890

Powrót
BIBLIOTEKA

Biblioteka

Biblioteka

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MUZEUM

MUZEUM

MUZEUM

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

PTTK Opoczno

 

Facebook płytka ceramiczna

Festiwal Płytki Ceramicznej

Facebook Gmina

Gmina Opoczno

youtube

Odwiedź nas na youtube

Opoczno Stolicą Oberka

Sport i Rekreacja Gmina Opoczno

Relacje z wydarzeń