Sport i Zdrowie

26 Mistrzostwa Polski Krajowego Zrzeszenia LZS w Podnoszeniu Ciężarów do lat 15 i 17

Opublikowano dn. 26.05.2023
Autor: Mateusz Grodzicki

26 Mistrzostwa Polski Krajowego Zrzeszenia LZS w Podnoszeniu Ciężarów do lat 15 i 17, które odbyły się w 18-21 maja w Ciechanowie zakończone. Możemy teraz podsumować starty zawodników Klubu LKS Opocznianka Opoczno. Kamila Kmita z wynikiem 56+76=132kg w dwuboju zdobyła złoty medal w kategorii 76 kg do lat 15. Tomasz Polewczyk z wynikiem 40+58=103kg w dwuboju zajął VI miejsce w kat+96 do lat 15. Tomasz Rzeźnik z wynikiem 94+120=214kg w dwuboju zdobył brązowy medal w kat. +102 do lat 17. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i trenerowi Krystian Kaźmierczyk świetnych wyników i czekamy na start Tomasza Rzeźnika już 11 czerwca, który będzie walczył o medale w Dębicy na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży do lat 17, która jest odpowiednikiem MP . Trzymamy kciuki.