Wydarzenia kulturalne

Kabaret Skeczów Męczących: Jubileuszowa Gala po 20 latach rozrywki!

Opublikowano dn. 12.02.2024
Autor: UM Opoczno

Data wydarzenia: 26.05.2024 od 16:00 - 26.05.2024 do 17:30

Opoczno, 26 maja 2024 roku - W MDK Opoczno już niebawem odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, które z pewnością zapadnie w pamięć każdemu miłośnikowi dobrego humoru i satyry. Kabaret Skeczów Męczących (KSM) obchodzi swoje 20-lecie, a z tej okazji przygotowuje premierową galę, obiecującą jeszcze więcej śmiechu i zabawy niż kiedykolwiek wcześniej.

"Jeszcze nigdy nie było tak dobrze!" - głosi zapowiedź samego kabaretu. Co kryje się za tą tajemniczą obietnicą? Czy to tylko wyjątkowa forma artystyczna czy może społeczna refleksja na temat aktualnych wydarzeń? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy podczas niesamowitej dwugodzinnej gali, w trakcie której zobaczymy premierowe skecze nigdy wcześniej nieemitowane w telewizji.

MDK Opoczno zamieni się w arenę pełną bezkompromisowych żartów, celnych społecznych obserwacji oraz brawurowych kreacji kabaretowych. Obiecują fantastyczny kontakt z publicznością, która będzie traktowana jako integralna część tego energetycznego show. Ci, którzy mieli już okazję być na występie KSM na żywo, wiedzą, że tutaj żarty nie gryzą się w język.

Gala będzie nie tylko idealną okazją dla wiernych fanów, ale także dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z Kabaretem Skeczów Męczących. To będzie niepowtarzalna szansa uczcić 20. rocznicę istnienia tego kultowego kabaretu i przekonać się na własne oczy, dlaczego "jeszcze nigdy nie było tak dobrze".

Nie czekaj, zarezerwuj sobie miejsce na tej jubileuszowej gali i przygotuj się na dwie godziny nieustającej rozrywki, śmiechu i refleksji podczas widowiska na żywo. MDK Opoczno stanie się areną niezapomnianego świętowania, które zapisze się w historii Kabaretu Skeczów Męczących.

Liczba wyświetleń: 374

Powrót
BIBLIOTEKA

Biblioteka

Biblioteka

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MUZEUM

MUZEUM

MUZEUM

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

Facebook płytka ceramiczna

Festiwal Płytki Ceramicznej

Facebook Gmina

Gmina Opoczno

youtube

Odwiedź nas na youtube

Opoczno Stolicą Oberka

Opoczno Stolicą Oberka

Opoczno Stolicą Oberka

Wydarzenia