Wydarzenia kulturalne

Wyjątkowy koncert noworoczny w MDK!

Opublikowano dn. 13.12.2021
Autor: OPOCZNO

Data wydarzenia: 05.01.2022 od 18:00 - 05.01.2022 do 20:00

Miejski Dom Kultury serdecznie zaprasza na noworoczny koncert: WIELKA GALA VIVAT OPERA!

VIVAT OPERETKA! Gwiazdy Ballet, Grand Royal Vienna Orkiestra po raz pierwszy wystąpią w Polsce. Koncert odbędzie się w Miejskim Domu Kultury już 5 stycznia (środa) o godz. 18.00. Bilety w cenie 110 zł do nabycia w KASIE MDK i na www.kupbilecik.pl.

Gala poświęcona jest wielbicielom tak zwanego gatunku lekkiego. Program składa się z najpopularniejszych hitów operetkowych i operowych wszech czasów. To muzyczna podróż do baśniowej krainy - świata ze snu, pełnego wirujących sukien, pięknych kobiet i flirtujących dżentelmenów. Ten jedyny w swoim rodzaju koncert zachwycił już tysiące widzów - jest jednym z nielicznych na światowym rynku muzycznym, który nie ma sobie równych zarówno pod względem wykonawców jak i wyrazu artystycznego.

Najpiękniejsze arie i duety zaśpiewają dla Państwa soliści największych scen min.: Opery Lwowskiej, Opery Kijowskiej, K&K Berliner Filharmoniker. Światowy kunszt wokalny, odmienne możliwości głosowe oraz porywająca energia wzbudza niezmiennie zachwyt i entuzjazm słuchaczy.

Piękne stroje, przepych dekoracji, mistrzostwo choreografów oraz wspaniała gra aktorska dopełniają całość widowiska pozostawiając je niezapomnianym.

W programie koncertu pojawią się również cudowne walce, zabawne polki i ogniste czardasze, a nawet can-can w wykonaniu solistów Narodowego Lwowskiego Teatru, Opery i Baletu.

Całość wydarzenia zwieńczy udział jednej z najlepszych orkiestr filharmonicznych - osławionej Royal Vienna Orchestra pod dyrekcją znakomitego dyrygenta Maestro - Alexandra Dragana. Wirtuozerskie arie w wykonaniu gwiazd oraz piękna dekoracja w połączeniu z choreografią sprawią że spektakl ten będzie niesamowitym przeżyciem.

Ponad 40 osobowy zespół zabierze Państwa do krainy baśniowej Krainy Operetki, Opery i ... miłości. Bądźcie z nami w ten jedyny wieczór i celebrujcie chwilę, bo naprawdę warto!

W PROGRAMIE UDZIAŁ BIORĄ:

Dyrygent - Maestro Alexandr Dragan GRAND ROYAL VIENNA ORKIESTRA

Soliści:

Sopran liryczny koloraturowy - Swietlana Kalinichenko - OPERA TEATRI PIACENZA, OPERA ŚLĄSKA, TEATR. MUZYCZNY ROMA / Anna Schumarina - Opera Lwowska, K&K Berliner Filharmoniker Tenor - Olek Lanovyi - OPERA LWOWSKA K&K Berliner Filharmonike / Mykola Kuzmych - Opera Lwowska, K&K Berliner Filharmoniker Baryton - Piotr Radeyko - OPERA LWOWSKA Mezzosopran - Tatiana Vachnowska - OPERA LWOWSKA / Lilya Nikitchuk - Opera Kijowska, Opera Lwowska, K&K Berliner Filharmoniker.

Agencja: MORNINGSTAR Music Agency.

Liczba wyświetleń: 1472

Powrót
BIBLIOTEKA

Biblioteka

Biblioteka

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MUZEUM

MUZEUM

MUZEUM

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

Facebook płytka ceramiczna

Festiwal Płytki Ceramicznej

Facebook Gmina

Gmina Opoczno

youtube

Odwiedź nas na youtube

Opoczno Stolicą Oberka

Opoczno Stolicą Oberka

Opoczno Stolicą Oberka

Wydarzenia