Wydarzenia kulturalne

12 Tenorów i Ona już w grudniu!

Opublikowano dn. 12.10.2021
Autor: OPOCZNO

Data wydarzenia: 04.12.2021 od 18:00 - 04.12.2021 do 00:00

Miejski Domu Kultury serdecznie zaprasza 4 grudnia (sobota) o godz. 18.00 na niezapomniane muzyczne widowisko pt. „12 Tenorów i Ona”, w którym wezmą udział tenorzy z grupy „The 12 Tenor's" i zjawiskowa wokalistka - Oksana Karayim - solistka światowych scen oraz laureatka międzynarodowych konkursów obdarzona jedynym w swoim rodzaju głosem.

„12 Tenorów” to międzynarodowa grupa wokalna, której koncerty charakteryzuje wirtuozeria połączona z humorem. Wyszukane układy choreograficzne oraz potęga wokalu solistów obdarzonych naturalnie pięknie brzmiącymi głosami rozpalą każdą publiczność do czerwoności, a bisom nie ma końca. Wszyscy członkowie grupy są laureatami międzynarodowych konkursów wokalnych, solistami oraz doskonale wyszkolonymi aktorami i tancerzami. W mistrzowski sposób łączą na scenie zarówno najsłynniejsze i najpiękniejsze fragmenty oper, jak i aranżacje utworów współczesnych, rockowych i popowych.
Na scenie towarzyszy im Grand Royal Orchestra pod dyr. niezrównanego Maestro - Tarrasso Martyn.
12 TENORÓW I ONA SYMFONICZNIE - SHOW KONCERT - to przekrój światowej klasy artystów gwarantujący najwyższy poziom wykonawczy,który nie ma sobie równych na światowym rynku Show Business'u.
RODUCENTEM PROGRAMU JEST - MORNINGSTAR MUSIC COMPANY. Bilety w cenie 100 do nabycia w kasie MDK, na www.niletyna.pl i kupbilecik.pl.
Liczba wyświetleń: 1632

Powrót
BIBLIOTEKA

Biblioteka

Biblioteka

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MUZEUM

MUZEUM

MUZEUM

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

Facebook płytka ceramiczna

Festiwal Płytki Ceramicznej

Facebook Gmina

Gmina Opoczno

youtube

Odwiedź nas na youtube

Opoczno Stolicą Oberka

Opoczno Stolicą Oberka

Opoczno Stolicą Oberka

Wydarzenia