Wydarzenia kulturalne

Domowe kolędowanie z MDK i Studio Piosenki TON

Opublikowano dn. 13.01.2021
Autor: OPOCZNO

Data wydarzenia: 16.01.2021 od 16:00 - 17.01.2021 do 17:00

Miejski Dom Kultury i Studio Piosenki TON serdecznie zapraszają na koncert online odbywający się pod hasłem „Domowe kolędowanie”. Koncert został podzielony na dwie części.

Ich transmisja będzie miała miejsce w najbliższy weekend - 16 i 17 stycznia o godz. 16.00 na facebookowych profilach MDK Opoczno i Studia Piosenki TON.

- Chcąc przedłużyć okres świąteczny jak co roku w styczniu wokaliści i instruktorzy TON-u przygotowali pełen wzruszeń koncert, w czasie którego zabrzmią najpiękniejsze kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne. W tym roku ze względu na pandemię COVID-19 nie mogliśmy spotkać się wszyscy na scenie, dlatego koncertować będziemy z naszych domów - podkreślają Izabela i Maciej Lisowscy, trenerzy wokalni Studia Piosenki TON. Podczas koncertu wokalistom towarzyszyć będą ich bliscy: rodzice, rodzeństwo, dziadkowie.

Koniecznie musicie być z nami!

 

W pierwszej części koncertu wystąpią:

Hania i Ola Niewadzi, Kamila Błaszczyk, Franek i Gabrysia Kędziora, Faustyna Witoń, Karolina Brola, Zuzia Strużek, Marysia Szwaczyk, Kasia Kowalczyk, Sandra Dembińska, Patryk Gosa, Kinga i Kornelia Studnickie oraz Wiktoria Jaworska

 

W części drugiej zaśpiewają:

Kasia, Paweł i Ewa Krawczyk, Amelia Fidelus, Agata Zielińska, Weronika Wiktorowicz, Agatka, Martynka i Kasia Siedleckie, Laura Dembińska, Zosia Biskup i Emilia Dziubak, Olga Brzózka, Maja i Nela Malej, Iza Czeczenikow, Maja i Sara Stępień, Zuzia Walkiewicz oraz Maja Stępień

 

domowe kolędowanie plakat

 

 

Liczba wyświetleń: 232

Powrót
BIBLIOTEKA

Biblioteka

Biblioteka

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MUZEUM

MUZEUM

MUZEUM

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

Facebook płytka ceramiczna

Festiwal Płytki Ceramicznej

Facebook Gmina

Gmina

youtube

Odwiedź nas na youtube

Panoramy

Poznaj opoczyńskie

Opoczno Stolicą Oberka

Opoczno Stolicą Oberka

Opoczno Stolicą Oberka

Wydarzenia