Kultura - aktualności

Listopad w Kinie MDK!

Opublikowano dn. 03.11.2021
Autor: OPOCZNO


Zaczynamy od kina dla dzieci i młodzieży – „Jak rozmawiać z psem”, czyli co by było gdybyśmy rozumieli naszych milusińskich. Dwa ostatnie seanse już na początku listopada.

Kolejnym przebojowym filmem dla dzieci jest „Ron Usterka”. Przygody nieco wycofanego gimnazjalisty i jego nieco kłopotliwego robota zagoszczą na ekranie w drugiej połowie miesiąca. Z recenzji wynika, że na tym filmie równie dobrze jak dzieci bawią się również dorośli. Zapraszamy więc wszystkich.

Czas przejść do propozycji dla nieco starszych, choć pierwszy film adresowany jest również do całych rodzin.

Na początku miesiąca na ekranie zagości piękna Naomi Watts w filmie o zagadkowym tytule „Penguin Bloom: Niesamowita historia Sam Bloom”. Takich filmów już się nie kręci – bez pościgów, strzelanin, wulgarności, za to ze świetnym scenariuszem, który napisało życie, rolami na najwyższym poziomie aktorskiego kunsztu, a przede wszystkim atmosferą i przesłaniem – gwarantujemy, że po obejrzeniu tego filmu świat staje się jakby jaśniejszy.

A teraz już zdecydowanie dla starszej widowni – „Furioza”. Trójka przyjaciół, różne życiowe drogi i dramatyczne wyzwania. Mocne kino o konflikcie między przyjaźnią a lojalnością, trudnych wyborach i ich konsekwencjach. „Furioza” w naszym kinie już od 5 listopada.

Czas na premiery w kinie MDK.

Nie trzeba jeździć do multipleksów by być na bieżąco z nowościami. Dwa najgorętsze tytuły tej jesieni na ekranie PREMIEROWO!

„Pitbull” – tytuł, którego przedstawiać nie trzeba. Kolejna część przebojowej serii o twardych mężczyznach i jeszcze twardszych kobietach. To kino, które nie bierze jeńców. Od 12 listopada w Kinie MDK

I czas wreszcie na drugą premierę. „Bo we mnie jest sex” to film o legendzie polskiego kina czyli Kalinie Jędrusik, kobiecie która łamała konwenanse, żyła pełnią życia i wbrew szarzyźnie gomułkowskiego peerelu nawet w czarno-białym telewizorze emanowała kolorami (i nie tylko!). Jeśli dodamy do tego brawurową Marię Dębską w głównej roli oraz epizody grane przez gwiazdy naszego kina, otrzymujemy film, który po prostu trzeba zobaczyć. W MDK od 20 listopada!

Liczba wyświetleń: 1358

Powrót
BIBLIOTEKA

Biblioteka

Biblioteka

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MUZEUM

MUZEUM

MUZEUM

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

Facebook płytka ceramiczna

Festiwal Płytki Ceramicznej

Facebook Gmina

Gmina Opoczno

youtube

Odwiedź nas na youtube

Opoczno Stolicą Oberka

Opoczno Stolicą Oberka

Opoczno Stolicą Oberka

Wydarzenia

Relacje z wydarzeń