Kultura - aktualności

Projekt do realizacji!

Opublikowano dn. 04.10.2021
Autor: OPOCZNO


Zarząd Województwa Łódzkiego zatwierdził listę zadań do realizacji w ramach budżetu obywatelskiego „ŁÓDZKIE NA PLUS” na 2022 rok. Wybranych zostało łącznie 110 zadań - 9 wojewódzkich i 101 powiatowych.

W puli tych ostatnich znalazł się również projekt pn. SPOTKAJMY SIĘ U TADEUSZA - MIĘDZYPOKOLENIOWA INTEGRACJA OSÓB STARSZYCH W OPOCZYŃSKIM.

Projekt ma na celu między innymi organizację przedsięwzięć na rzecz zwiększania udziału seniorów w kulturze oraz inspirowanie ich do działań twórczych.

W ramach zadania przewidziano szereg ciekawych aktywności m.in.: event organizacyjny pn. „Spotkajmy się u Tadeusza”, grę terenową „Seniorów słów kilka, jak wytropić wilka”, warsztaty z malowania na wodzie i neurobiku - łamigłówki umysłowe dla małych i dużych, międzypokoleniowe oraz warsztaty artystyczne, florystyczne i zabawę integracyjną „Prywatka u Tadka”. Adresatami projektu są mieszkańcy powiatu opoczyńskiego.

Projekt znalazł się na trzecim miejscu w puli powiatu opoczyńskiego, jako jedyny z gminy Opoczno! O jego realizacji MDK będzie Opoczno  informować na bieżąco. Koszt zadania to 39,960 zł.

Liczba wyświetleń: 1440

Powrót
BIBLIOTEKA

Biblioteka

Biblioteka

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MUZEUM

MUZEUM

MUZEUM

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

Facebook płytka ceramiczna

Festiwal Płytki Ceramicznej

Facebook Gmina

Gmina Opoczno

youtube

Odwiedź nas na youtube

Opoczno Stolicą Oberka

Opoczno Stolicą Oberka

Opoczno Stolicą Oberka

Wydarzenia

Relacje z wydarzeń