Edukacja

Uroczyste ślubowanie w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Sygietyńskiego w Bukowcu Opoczyńskim

Opublikowano dn. 14.10.2019
Autor: Mateusz Grodzicki

Zdjęcie Artykułu
14 października 2019

W Szkole Podstawowej im. Tadeusza Sygietyńskiego w Bukowcu Opoczyńskim odbyło się uroczyste pasowanie na Przedszkolaka i Ucznia. Wydarzenie to na stałe zostało włączone do kalendarza uroczystości szkolnych. Stanowi ono przeżycie nie tylko dla samych dzieci – kandydatów na przedszkolaków i uczniów, ale także dla ich rodziców, nauczycieli, koleżanek i kolegów.

Dzieci z Oddziału Przedszkolnego i uczniowie klasy 1 zaprezentowały się w ciekawym programie artystycznym przygotowanym pod czujnym okiem wychowawczyń – Moniki Ojrzanowskiej, Agnieszki Kaśkiewicz i Małgorzaty Cabaj.

Swoją obecnością szkolną uroczystość zaszczycili goście z Urzędu Miasta: zastępca burmistrza Opoczna – Tomasz Łuczkowski oraz dyrektor Wydziału Promocji i Kultury – Piotr Stempniak, a także przewodnicząca Rady Rodziców Wioleta Mokrowiecka.

Punktem kulminacyjnym spotkania było ślubowanie. Po jego złożeniu dyrektor szkoły Bernarda Adamczyk dokonała pasowania na Przedszkolaka i Ucznia.

Po zakończeniu części oficjalnej dzieci pozowały do pamiątkowego zdjęcia, a w salach czekała niespodzianka przygotowana przez rodziców licznie zgromadzonych na uroczystości.

Wszystkim tym, którzy oficjalnie wstąpili w poczet uczniów szkoły życzymy wielu sukcesów, a nauczycielom licznych powodów do dumy.

Liczba wyświetleń: 3210
Powrót
BIBLIOTEKA

Biblioteka

Biblioteka

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MUZEUM

MUZEUM

MUZEUM

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

Facebook płytka ceramiczna

Festiwal Płytki Ceramicznej

Facebook Gmina

Gmina Opoczno

youtube

Odwiedź nas na youtube

Opoczno Stolicą Oberka

Opoczno Stolicą Oberka

Opoczno Stolicą Oberka

Relacje z wydarzeń