Edukacja

Dzień Nauczyciela w Januszewicach

Opublikowano dn. 14.10.2019
Autor: Mateusz Grodzicki

Zdjęcie Artykułu
14 października 2019

Dzień Edukacji Narodowej jest okazją do wyrażenia wdzięczności za wysiłek jaki wkładają nauczyciele w pracę z dziećmi. W tym dniu pamiętamy o wszystkich pracownikach szkoły.

Właśnie z tej okazji, 11 października, cała społeczność szkolna wraz z zaproszonymi gośćmi, wśród których byli emerytowani nauczyciele, zastępca burmistrza Opoczna Tomasz Łuczkowski oraz przedstawiciele społeczności lokalnej, spotkała się na uroczystym przedstawieniu przygotowanym przez uczniów z klasy V i VI pod kierunkiem Anny Wieruszewskiej.

Uczniowie w zabawny sposób zaprezentowali „Kopciuszka”, baśń znaną nie tylko dzieciom ale i dorosłym.
Uczniowie swoim występem udowodnili, że dobry nauczyciel nie tylko uczy i wymaga, ale też przeżywa wraz z dziećmi wiele wspaniałych chwil.

Ten dzień był też doskonałą okazją do wręczenia wszystkim pracownikom szkoły podziękowań i kwiatów, a także przyznania nagród Dyrektora.

W tym roku szkolnym otrzymały je: Joanna Gołuchowska (nauczyciel języka angielskiego), Ewa Firmowska (nauczyciel biologii i wychowania fizycznego) oraz Danuta Makuch (pracownik obsługi). Za trud wkładany w wychowanie i wykształcenie dzieci, dyrektor szkoły Ewa Pacan skierowała podziękowania w stronę grona pedagogicznego.

Zabierając głos po skończonej uroczystości Tomasz Łuczkowski życzył satysfakcji i radości z wykonywanej pracy, a także dalszych sukcesów w zawodzie nauczyciela.

Liczba wyświetleń: 4860
Powrót
BIBLIOTEKA

Biblioteka

Biblioteka

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MUZEUM

MUZEUM

MUZEUM

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

Facebook płytka ceramiczna

Festiwal Płytki Ceramicznej

Facebook Gmina

Gmina Opoczno

youtube

Odwiedź nas na youtube

Opoczno Stolicą Oberka

Opoczno Stolicą Oberka

Opoczno Stolicą Oberka

Relacje z wydarzeń