Edukacja

Przedszkole nr 6 „Zielona Dolinka” na Festiwalu Piosenki Ekologicznej w Bełchatowie

Opublikowano dn. 23.05.2019
Autor: Mateusz Grodzicki


Przedszkole nr 6 „Zielona Dolinka” promując działania ekologiczne w ramach udziału placówki w licznych ogólnopolskich programach ekologicznych, nawiązano współpracę z Przedszkolem Samorządowym nr 5 w Bełchatowie. Tym samym Przedszkole z Opoczna zaproszono na Festiwal Piosenki Ekologicznej, który odbył się 15 maja 2019. Zielona Dolina promowała nie tylko ekologię, ale również miasto Opoczno. Za zaproszenie podarowano na pamiątkę list z podziękowaniem, za wspaniałą współpracę.

Celem konkursu było upowszechnianie idei ekologicznych w celu wypracowania właściwej postawy, umożliwienie zaprezentowania własnej twórczości, wyzwalanie artystycznych emocji i inspiracji twórczych naturalnym pięknem otaczającego świata. Zgromadzeni goście mogli podziwiać zdolności i umiejętności dzieci. Przedszkole nr 6 reprezentowały cztery duety.
Wśród nich I miejsce zajął duet: Emilka i Zosia, II miejsce – Iga i Patrycja, a dwa wyróżnienia otrzymały duety: Nadia i Lenka oraz Wiktoria i Lenka. Cała uroczystość przebiegła w bardzo miłej atmosferze, tak aby wszyscy uczestnicy poczuli się wspaniali i nagrodzeni, niosąc zawsze ze sobą radość i uśmiech dziecka, bo „kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.
Liczba wyświetleń: 310

Powrót
Opoczno Stolicą Oberka

Opoczno Stolicą Oberka

Zobacz nasze panoramy

Zobacz nasze panoramy

Facebook płytka ceramiczna

Facebook płytka ceramiczna

Panoramy

Poznaj opoczańskie panoramy

Facebook Gmina

Facebook Gminy

youtube

Odwiedź nas na youtube