Aktualności

My art soul - Moja artystyczna dusza

Opublikowano dn. 18.11.2019
Autor: OPOCZNO


W dniach od 3 do 9 listopada 2019 roku, w miejscowości Poronin, młodzież z I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Opocznie i z Estonii wzięła udział w projekcie pt. „My art soul" (Moja artystyczna dusza). Patronat honorowy nad projektem „My art soul" objął Burmistrz Opoczna - Dariusz Kosno.

Łącznie spotkało się 36 młodych ludzi, w wieku od 16 do 18 roku życia. Młodzież wykonała prace artystyczne w grupach międzynarodowych metodą mozaiki, a także zaprezentowali swoje kraje, aby przedstawić swoje tradycje i kultury.

Uczestnicy spotkania samodzielnie przeprowadzili również warsztaty na temat stereotypów, gry integracyjne oraz wpływające na kreatywność. Dzięki zastosowaniu powyższych metod nauki nieformalnej, młodzież bez problemu mogła przełamać barierę językową oraz poprawić komunikację w języku angielskim. Młodzi ludzie kształcili również umiejętność pracy w grupie w środowisku międzynarodowym.

W ramach spotkania w dniach od 18 do 29 listopada w Regionalnym Centrum Kultury w Drzewicy odbędzie się wystawa prac, które uczestnicy wykonywali podczas projektu.

Projekt został zrealizowany dzięki funduszom pozyskanym z Programu Erasmus+, które otrzymała Fundacja Wspierania Potencjału Lokalnego oraz dzięki zaangażowaniu I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Opocznie.

Liczba wyświetleń: 2720

Powrót
E-Urząd

E-URZĄD

E-URZĄD

WIDZĘ / CZUJĘ / REAGUJĘ

Tło

Ikona

BUDŻET OBYWATELSKI

Tło

Ikona

PLANOWANIE PRZESTRZENNE

Tło

Ikona

JAKOŚĆ POWIETRZA

Tło

Ikona

STRAŻ MIEJSKA

tlo

ikona

BIBLIOTEKA

Biblioteka

Biblioteka

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MUZEUM

MUZEUM

MUZEUM

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

Facebook płytka ceramiczna

Festiwal Płytki Ceramicznej

Facebook Gmina

Gmina Opoczno

youtube

Odwiedź nas na youtube

Opoczno Stolicą Oberka

ikona FB

Opoczno 2.0