Aktualności

Szkoły podstawowe z oczyszczaczami

Opublikowano dn. 06.11.2019
Autor: OPOCZNO


We wtorek, 5 listopada, w ramach akcji "Zadbaj o to, czym oddycha Twoje dziecko", prowadzonej przez Stowarzyszenie "WyGramy Opoczno" we współpracy z Gminą Opoczno do szkół podstawowych działających na terenie naszego miasta zostały przekazane oczyszczacze powietrza.

Odebrali je: Małgorzata Kozłowska, dyrektor Zespołu Szkół Samorządowych nr 1, Jacek Stępień, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 i Katarzyna Sokół, p.o. dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3. Oczyszczacze zostały wręczone przez Krystiana Kuligowskiego i Monikę Budzyńską ze Stowarzyszania "WyGramy Opoczno" oraz Tomasza Łuczkowskiego, zastępcę burmistrza Opoczna i Dominikę Chybowską, dyrektor Wydziału Ochrony Środowiska UM.

Dbając o zdrowie naszych pociech coraz więcej przedszkoli i szkół podstawowych w naszej gminie ma już na wyposażeniu klas te urządzenia.

Liczba wyświetleń: 378

Powrót
E-Urząd

E-URZĄD

E-URZĄD

WIDZĘ / CZUJĘ / REAGUJĘ

Zgłoś Awarię

ZGŁOŚ AWARIĘ

BIBLIOTEKA

Biblioteka

Biblioteka

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MUZEUM

MUZEUM

MUZEUM

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

Facebook płytka ceramiczna

Festiwal Płytki Ceramicznej

Facebook Gmina

Gmina

youtube

Odwiedź nas na youtube

Panoramy

Poznaj opoczyńskie panoramy

Opoczno Stolicą Oberka

Opoczno Stolicą Oberka

Opoczno Stolicą Oberka