Aktualności

Kolejne oczyszczacze w przedszkolach

Opublikowano dn. 05.11.2019
Autor: OPOCZNO


Dziś kolejne oczyszczacze trafiły do opoczyńskich przedszkoli. Oczyszczacze zostały przekazane na ręce Renaty Sobolewskiej, dyrektor Przedszkola Nr 4, Anety Zięby, dyrektor Przedszkola Nr 5, Edyty Figury, dyrektor Przedszkola Nr 6 oraz Doroty Wijaty, dyrektor Przedszkola Nr 8 przez Krystiana Kuligowskiego i Monikę Budzyńską ze Stowarzyszania "WyGramy Opoczno" oraz Tomasza Łuczkowskiego, zastępcę burmistrza Opoczna i Dominikę Chybowską, dyrektor Wydziału Ochrony Środowiska UM.

Urządzenia mają na celu poprawę jakości powietrza w salach, w których przebywają przedszkolaki. Są to kolejne tego typu urządzenia, które trafiły do przedszkoli w ramach akcji "Zadbaj o to, czym oddycha Twoje dziecko", prowadzonej przez Stowarzyszenie "WyGramy Opoczno", a która ma na celu zakup oczyszczaczy powietrza dla przedszkoli i klas 0-3 szkół podstawowych działających na terenie Opoczna.

Akcja prowadzona jest we współpracy z Urzędem Miejskim w Opocznie i pod patronatem honorowym Dariusza Kosno, burmistrza Opoczna.

Liczba wyświetleń: 1630

Powrót
E-Urząd

E-URZĄD

E-URZĄD

WIDZĘ / CZUJĘ / REAGUJĘ

Tło

Ikona

BUDŻET OBYWATELSKI

Tło

Ikona

PLANOWANIE PRZESTRZENNE

Tło

Ikona

JAKOŚĆ POWIETRZA

Tło

Ikona

STRAŻ MIEJSKA

tlo

ikona

BIBLIOTEKA

Biblioteka

Biblioteka

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MUZEUM

MUZEUM

MUZEUM

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

Facebook płytka ceramiczna

Festiwal Płytki Ceramicznej

Facebook Gmina

Gmina Opoczno

youtube

Odwiedź nas na youtube

Opoczno Stolicą Oberka

ikona FB

Opoczno 2.0