Aktualności

Czwórka z oczyszczaczami

Opublikowano dn. 08.10.2019
Autor: OPOCZNO


Tomasz Łuczkowski, zastępca burmistrza Opoczna wraz z Dominiką Chybowską z Wydziału Ochrony Środowiska i przedstawicielami Stowarzyszenia WyGramy Opoczno Moniką Budzyńską oraz Sebastianem Kuligowskim przekazali dla Przedszkola Nr 4 oczyszczacze powietrza.

Odwiedziny tak znamienitych gości spotkały się z wielką radością i aprobatą przedszkolaków, które specjalnie na tę okazję przygotowały jak zawsze coś wyjątkowego.

Reprezentacja przedszkola - zespół "Wesołe Kołowrotki" w skład, którego wchodzą dzieci z najstarszej grupy wiekowej Słoneczniki zaprezentowały pod kierunkiem p. Ewy Krawczyk eko-ludowy repertuar dziękując jednocześnie za wspaniały prezent.

Wzruszenia nie ukrywała też dyrektor przedszkola Renata Sobolewska, która dodatkowo odebrała od zastępcy burmistrza moc gratulacji i życzeń za przyznanie jej autorskiego Certyfikatu za projekt finansowany z Budżetu Obywatelskiego "Opoczyńskie dziedzictwem łódzkiego.... czyli objazdowy kurs tańca ludowego w regionie opoczyńskim".

Odwiedziny znamienitych gości stały się także okazją do udziału w projekcie edukacyjnym - Mały Miś w świecie wielkiej literatury. Goście przekazali dodatkowo wszystkim przedszkolakom wspaniałe upominki w postaci eko-smyczy i naklejki o wdzięcznym tytule: " Mały Opocznianin", "Mała Opocznianka".

Liczba wyświetleń: 178

Powrót
E-Urząd

E-URZĄD

E-URZĄD

WIDZĘ / CZUJĘ / REAGUJĘ

Zgłoś Awarię

ZGŁOŚ AWARIĘ

BIBLIOTEKA

Biblioteka

Biblioteka

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MUZEUM

MUZEUM

MUZEUM

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

Facebook płytka ceramiczna

Festiwal Płytki Ceramicznej

Facebook Gmina

Gmina

youtube

Odwiedź nas na youtube

Panoramy

Poznaj opoczyńskie panoramy

Opoczno Stolicą Oberka

Opoczno Stolicą Oberka

Opoczno Stolicą Oberka