Aktualności

Z wizytą na targach Warsaw Home

Opublikowano dn. 07.10.2019
Autor: OPOCZNO


W czwartek, 3 października, na Biznesowych Targach Wnętrz-Warsaw Home 2019 w Nadarzynie Tomasz Łuczkowski, zastępca burmistrza Opoczna miał przyjemność spotkania się z przedstawicielami branży ceramicznej regionu opoczyńskiego.

Jednym z głównych tematów rozmów przedsiębiorców z przedstawicielem opoczyńskiego magistratu były kwestie związane z aktualną sytuacją na rynku. Z naszego regionu swoje prezentacje podczas targów miały m.in. firmy: Opoczno I Sp. z o.o. Grupy Cersanit, Ceramika Paradyż i Ceramik Studio z Białaczowa.

Podczas targów opoczyńscy przedsiębiorcy produkujący nie tylko wyroby ceramiczne zaprezentowali szeroki asortyment swoich nowatorskich i dobrych jakościowo produktów, co dobrze rokuje na przyszłość tej branży.

Zastępca burmistrza spotkał się z Jarosławem Zychem, dyrektorem Produkcji w Opoczno I Sp. z o.o. Grupy Cersanit oraz Michałem Drożdżem, dyrektorem Generalnym ds. Strategii Produkcji, Maciejem Adamczukiem, dyrektorem Marketingu i Aldoną Chudzicką, dyrektorem ds. Rozwoju Produktu z Ceramiki Paradyż, a także z Agnieszką Sokołowska, kierownikiem Zakładu i Wiollettą Kowalczyk, kierownikiem Działu Wzornictwa z Ceramik Studio.

Były to ważne rozmowy dla każdej ze stron. Z pewnością w przyszłości zaowocują one dobrymi relacjami miedzy Gmina Opoczno a Przedsiębiorcami.

Liczba wyświetleń: 306

Powrót
E-Urząd

E-URZĄD

E-URZĄD

WIDZĘ / CZUJĘ / REAGUJĘ

Zgłoś Awarię

ZGŁOŚ AWARIĘ

BIBLIOTEKA

Biblioteka

Biblioteka

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MUZEUM

MUZEUM

MUZEUM

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

Facebook płytka ceramiczna

Festiwal Płytki Ceramicznej

Facebook Gmina

Gmina

youtube

Odwiedź nas na youtube

Panoramy

Poznaj opoczyńskie panoramy

Opoczno Stolicą Oberka

Opoczno Stolicą Oberka

Opoczno Stolicą Oberka