Aktualności

Zaproszenie na konferencję

Opublikowano dn. 24.09.2019
Autor: OPOCZNO


W dniu 9 października w Oddziale ŁODR w Piotrkowie Trybunalskim, o godz. 9.00 odbędzie się konferencja pn. „Aktywizacja działalności gospodyń wiejskich w oparciu o nowe przepisy dotyczące Kół Gospodyń Wiejskich”.

 

 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja wspófinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi”
Operacja realizowana przez Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach.
ZAPROSZENIE
Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego zs. w Bratoszewicach, zaprasza do udziału w konferencji
  1. pn. „Aktywizacja działalności gospodyń wiejskich w oparciu o nowe przepisy dotyczące Kół Gospodyń Wiejskich”, która odbędzie się w dniu:
 9.10.2019 r. o godz. 9.00  w Oddziale ŁODR w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Kasztelańska 9.
Konferencja skierowana jest do: rolników, gospodyń wiejskich, doradców rolnych, mieszkańców obszarów wiejskich.
 
W programie wykłady na temat:
Wykład 1 - Zasady tworzenia i działalności Kół Gospodyń Wiejskich.
Wykład 2 - Możliwości finansowania Koła Gospodyń Wiejskich zgodnie z ustawą z dnia 9 listopada 2018 r. o kołach gospodyń wiejskich.
Wykład 3 - Zasady prowadzenia działalności gospodarczej przez Koła Gospodyń Wiejskich.
Wykład 4 - Bezpieczeństwo żywności (regulacje prawne) – produkcja i sprzedaż żywności przez Koła Gospodyń Wiejskich.
Każdy uczestnik otrzyma bezpłatne materiały szkoleniowe.
Ilość miejsc: 70
Zgłoszenie należy przesłać w formie skanu na adres poczty elektronicznej*:
Oddział Piotrków Trybunalski: Irena Babczyńska  44/ 646 10 47 wew. 32;  516 816 296, i.babczynska@lodr-bratoszewice.pl
Termin zgłoszeń :
-  do 3.10 – Konferencja w Piotrkowie Trybunalskim
Ilość miejsc jest ograniczona, w związku z powyższym o zakwalifikowaniu się uczestników decydować będzie kolejność zgłoszeń.
Osoby które zakwalifikują się na szkolenie otrzymają potwierdzenie na adres e-mailowy wskazany w karcie zgłoszenia uczestnictwa. Karta zgłoszeniowa załączona w e-mailu.
  *prawidłowe zgłoszenie polega na wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i przesłaniu podpisanego skanu na adres poczty elektronicznej  i.babczynska@lodr-bratoszewice.pl.
Zgłoszenia można także wysyłać pocztą lub sfotografować wypełnioną kartę i wysłać ją mms-em na nr telefonu: 516  816 296.
 

Program konferencji, plik: Rozszerzenie: doc, Rozmiar: [114.50 KB]

Karta zgłoszenia, plik: Rozszerzenie: doc, Rozmiar: [186.00 KB]

Liczba wyświetleń: 1525

Powrót
E-Urząd

E-URZĄD

E-URZĄD

WIDZĘ / CZUJĘ / REAGUJĘ

Tło

Ikona

BUDŻET OBYWATELSKI

Tło

Ikona

PLANOWANIE PRZESTRZENNE

Tło

Ikona

JAKOŚĆ POWIETRZA

Tło

Ikona

STRAŻ MIEJSKA

tlo

ikona

BIBLIOTEKA

Biblioteka

Biblioteka

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MUZEUM

MUZEUM

MUZEUM

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

Facebook płytka ceramiczna

Festiwal Płytki Ceramicznej

Facebook Gmina

Gmina Opoczno

youtube

Odwiedź nas na youtube

Opoczno Stolicą Oberka

ikona FB

Opoczno 2.0