Aktualności

Mistrzowie z OSP Opoczno

Opublikowano dn. 10.06.2019
Autor: OPOCZNO


Nad zalewem w Miedznej odbyły się XV Zawody Sprawnościowe Drużyn Ratownictwa Powodziowego Obrony Cywilnej województwa łódzkiego, których celem było m.in. ćwiczenie i doskonalenie umiejętności niezbędnych dla ratowania ludzi i mienia podczas powodzi, klęsk żywiołowych i innych akcji ratowniczych.

W trakcie zawodów poszczególni członkowie drużyn musieli wykazać się odpowiednią sprawnością fizyczną w pokonywaniu przeszkód terenowych, umiejętnością obsługiwania sprzętu wykorzystywanego w trakcie czynności ratowniczych oraz wiedzą i umiejętnościami z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej.

W zawodach wzięło udział 10 pięcioosobowych zespołów mających do pokonania tor przeszkód, na którym rozgrywane były poszczególne konkurencje.

Gminę Opoczno reprezentowała jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Opocznie w składzie: Jarosław Wożniak, Rafał Pęzowicz, Damian Kołodziejczyk, Tomasz Tarasiński i Paweł Gagolewicz.

Zawodnikom kibicował osobiście Andrzej Kacprzak, zastępca burmistrza Opoczna, który był pod wrażeniem wysiłku jaki muszą włożyć zawodnicy w wykonanie wszystkich konkrecji oraz Edyta Krzysztofik, naczelnik Wydziału Spraw Społecznych, Ochrony Ludności i Sportu.

Nasza drużyna okazała się najlepsza. Druhowie z OSP Opoczno po raz kolejny udowodnili swój mistrzowski kunszt i doświadczenie.

Liczba wyświetleń: 2024

Powrót
E-Urząd

E-URZĄD

E-URZĄD

WIDZĘ / CZUJĘ / REAGUJĘ

Tło

Ikona

BUDŻET OBYWATELSKI

Tło

Ikona

PLANOWANIE PRZESTRZENNE

Tło

Ikona

JAKOŚĆ POWIETRZA

Tło

Ikona

STRAŻ MIEJSKA

tlo

ikona

BIBLIOTEKA

Biblioteka

Biblioteka

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MUZEUM

MUZEUM

MUZEUM

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

Facebook płytka ceramiczna

Festiwal Płytki Ceramicznej

Facebook Gmina

Gmina Opoczno

youtube

Odwiedź nas na youtube

Opoczno Stolicą Oberka

ikona FB

Opoczno 2.0