Wymagająca trasa i sportowe wyzwanie
Tegoroczne Górskie Mistrzostwa Polski należały do najbardziej wymagających zawodów sezonu. Trasa poprowadzona przez Prudnicki Las obfitowała w strome podejścia, techniczne leśne odcinki oraz wymagające zbiegi. Dodatkowym atutem rywalizacji były malownicze krajobrazy Gór Opawskich, które stworzyły wyjątkową oprawę sportowych zmagań.
Rywalizacja na dystansie 10 kilometrów stanowiła prawdziwy sprawdzian wytrzymałości, techniki oraz przygotowania fizycznego. Trudne warunki sprawiły, że każdy uczestnik musiał wykazać się nie tylko dobrą kondycją, ale również odpowiednią strategią i odpornością psychiczną.
Sukces oparty na systematycznej pracy
Jak podkreśla Robert Szulc, osiągnięty wynik jest efektem wielu miesięcy regularnych treningów, konsekwencji oraz pasji do Nordic Walking. Start na tak wymagającej trasie potwierdził, że sukces w tej dyscyplinie zależy nie tylko od tempa marszu, ale także od perfekcyjnej techniki, która odgrywa kluczową rolę podczas zawodów.
Zdobycie tytułu mistrza Polski w kategorii M50 oraz wysokie miejsce w klasyfikacji OPEN są dowodem znakomitego przygotowania i sportowego zaangażowania.
Serdecznie gratulujemy Robertowi Szulcowi osiągniętego wyniku i życzymy kolejnych sukcesów oraz udanych startów w następnych zawodach Nordic Walking.

© 2019 URZĄD MIEJSKI W OPOCZNIE
SIEDZIBA URZĘDU MIEJSKIEGO W OPOCZNIE: STAROMIEJSKA 6, 26-300 OPOCZNO











