Aktualności

Piknik Wędkarski z Okazji Dnia Dziecka w Opocznie

Opublikowano dn. 11.06.2024
Autor: Gmina Opoczno


W dniu 9 czerwca br. na zbiorniku wodnym w Opocznie odbył się piknik wędkarski z okazji Dnia Dziecka. Wydarzenie zorganizowane przez Zarząd PZW Koła nr 40 przyciągnęło młodych miłośników wędkarstwa, którzy spędzili czas na świeżym powietrzu.

Do rywalizacji przystąpiło 21 dzieci, w tym podopieczni z Domu Dziecka w Mroczkowie oraz Białaczowie. Wspólna pasja do wędkarstwa zintegrowała dzieci z różnych środowisk. Zawody przebiegły w duchu sportowej rywalizacji i wzajemnego wsparcia. 
Po zakończeniu zawodów wręczono nagrody. Najlepsza trójka uczestników została uhonorowana pucharami, które odebrały z rąk Zastępcy Burmistrza Jana Zięby. Każdy z uczestników otrzymał dyplom, medal oraz paczkę z upominkami, co podkreśliło, że każdy jest zwycięzcą.
Organizatorem wydarzenia był Zarząd PZW Koła nr 40, a współorganizatorem Gmina Opoczno. W wydarzeniu uczestniczył Zastępca Burmistrza Opoczna Jan Zięba, który w imieniu gminy wyraził uznanie dla inicjatywy oraz podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w jej organizację
Piknik wędkarski z okazji Dnia Dziecka okazał się wydarzeniem sportowym i elementem społecznej integracji. Wspólna zabawa, rywalizacja i nagrody przyczyniły się do budowania relacji i wzmacniania więzi między dziećmi. Była to także okazja do promowania aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Liczba wyświetleń: 172

Powrót
E-Urząd

E-URZĄD

E-URZĄD

WIDZĘ / CZUJĘ / REAGUJĘ

Tło

Ikona

BUDŻET OBYWATELSKI

Tło

Ikona

PLANOWANIE PRZESTRZENNE

Tło

Ikona

JAKOŚĆ POWIETRZA

Tło

Ikona

STRAŻ MIEJSKA

tlo

ikona

BIBLIOTEKA

Biblioteka

Biblioteka

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MUZEUM

MUZEUM

MUZEUM

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

Facebook płytka ceramiczna

Festiwal Płytki Ceramicznej

Facebook Gmina

Gmina Opoczno

youtube

Odwiedź nas na youtube

Opoczno Stolicą Oberka

ikona FB

Opoczno 2.0