Aktualności

30-lecie Abstynenckiego Stowarzyszenia Klubu Wzajemnej Pomocy OPOKA

Opublikowano dn. 11.06.2024
Autor: UM Opoczno


W sobotę, 8 czerwca 2024 roku, w Świetlicy Wiejskiej w Kraśnicy odbyło się spotkanie z okazji 30-lecia Abstynenckiego Stowarzyszenia Klubu Wzajemnej Pomocy OPOKA. Było to szczególne wydarzenie, które połączyło jubileusz stowarzyszenia z dorocznym forum abstynenckim, gromadząc licznych członków oraz zaproszonych gości.

Spotkanie rozpoczęło się od oficjalnego otwarcia, którego dokonał prezes stowarzyszenia, Krzysztof Miros. W swoim przemówieniu przypomniał historię klubu i jego znaczenie dla społeczności, podkreślając rolę, jaką OPOKA odgrywa w promowaniu zdrowego i trzeźwego stylu życia.

Po części oficjalnej odbył się panel dyskusyjny, który był okazją do wymiany doświadczeń i refleksji na temat drogi do abstynencji, wyzwań z nią związanych oraz wsparcia, jakie oferuje klub. Uczestnicy dzielili się swoimi osobistymi historiami, inspirując i motywując innych do dalszej walki z uzależnieniem.

Po zakończeniu panelu dyskusyjnego na uczestników czekało ognisko oraz zabawa taneczna, do której przygrywał zespół „Marex". Na stołach nie zabrakło pysznych potraw przygotowanych przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Kraśnicy. Ich zaangażowanie i kulinarny talent sprawiły, że spotkanie było nie tylko wesołe, ale i wyjątkowo smaczne.

W spotkaniu wziął udział także Burmistrz Opoczna, Michał Konecki. W swoim wystąpieniu złożył serdeczne życzenia z okazji jubileuszu i podkreślił znaczenie działalności klubu dla lokalnej społeczności. Wręczył również upominek, wyrażając swoje uznanie dla wysiłków stowarzyszenia na rzecz promowania abstynencji i wzajemnej pomocy.

Spotkanie z okazji 30-lecia Abstynenckiego Stowarzyszenia Klubu Wzajemnej Pomocy OPOKA było nie tylko okazją do świętowania, ale również do refleksji nad osiągnięciami i wyzwaniami stojącymi przed stowarzyszeniem.

Liczba wyświetleń: 154

Powrót
E-Urząd

E-URZĄD

E-URZĄD

WIDZĘ / CZUJĘ / REAGUJĘ

Tło

Ikona

BUDŻET OBYWATELSKI

Tło

Ikona

PLANOWANIE PRZESTRZENNE

Tło

Ikona

JAKOŚĆ POWIETRZA

Tło

Ikona

STRAŻ MIEJSKA

tlo

ikona

BIBLIOTEKA

Biblioteka

Biblioteka

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MUZEUM

MUZEUM

MUZEUM

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

Facebook płytka ceramiczna

Festiwal Płytki Ceramicznej

Facebook Gmina

Gmina Opoczno

youtube

Odwiedź nas na youtube

Opoczno Stolicą Oberka

ikona FB

Opoczno 2.0