Aktualności

Stacjonarne spotkanie informacyjne dotyczące „Dofinansowania na termomodernizacje, remonty oraz OZE dla wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych”

Opublikowano dn. 16.04.2024
Autor: UM Opoczno

Data wydarzenia: 24.04.2024 od 10:00 - 24.04.2024 do 12:00

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi wraz z Bankiem Gospodarstwa Krajowego zapraszają do udziału w bezpłatnym stacjonarnym spotkaniu informacyjnym pn. „Dofinansowanie na termomodernizacje, remonty oraz OZE dla wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych”. Celem spotkania jest omówienie wsparcia w zakresie termomodernizacji, remontów oraz przedsięwzięć związanych z odnawialnymi źródłami energii, w ramach programu TERMO oraz programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 24 kwietnia 2024 w godzinach 10:00 – 12:00 (rekrutacja do 22.04.2024) w sali konferencyjnej Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich przy ul. Moniuszki 7/9 w Łodzi.

W przypadku chęci wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego wraz z niniejszą informacją na stronie: https://funduszeue.lodzkie.pl/events/stacjonarne-spotkanie-informacyjne-dotyczace-dofinansowania-na-termomodernizacje-remonty?fbclid=IwAR31vTXwRaQBRLlRPdgDeNJaJR4oFWbn9QESv6gW0g5nQyhbOEkGRWdSSZI 

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. 

 

Liczba wyświetleń: 181

Powrót
E-Urząd

E-URZĄD

E-URZĄD

WIDZĘ / CZUJĘ / REAGUJĘ

Tło

Ikona

BUDŻET OBYWATELSKI

Tło

Ikona

PLANOWANIE PRZESTRZENNE

Tło

Ikona

JAKOŚĆ POWIETRZA

Tło

Ikona

STRAŻ MIEJSKA

tlo

ikona

BIBLIOTEKA

Biblioteka

Biblioteka

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MUZEUM

MUZEUM

MUZEUM

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

Facebook płytka ceramiczna

Festiwal Płytki Ceramicznej

Facebook Gmina

Gmina Opoczno

youtube

Odwiedź nas na youtube

Opoczno Stolicą Oberka

ikona FB

Opoczno 2.0