Aktualności

Konferencja Norway Grants Innovation Day

Opublikowano dn. 16.03.2023
Autor: Mateusz Grodzicki


W imieniu Polskiej Agencji Rozwoju przedsiębiorczości mam zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję pt. Norway Grants Innovation Day, która organizowana jest w ramach realizacji programu Funduszy Norweskich w Polsce. Wydarzenie poświęcone jest tematyce innowacji i technologii przyjaznych środowisku, również z uwzględnieniem rozwiązań dla wód śródlądowych i morskich. Podczas spotkania będziemy poruszać zagadnienia nawiązujące do zrównoważonego rozwoju w firmach oraz w ich bezpośrednim otoczeniu. Przyjrzymy się temu jaki wpływ mają przedsiębiorcy na swój biznes oraz na środowisko w którym pracują. Poznamy eko-innowacje i rozwiązania na miarę dzisiejszych czasów i trendów na rynku. Będziemy inspirować się również Norwegią i ich podejściem do relacji i współpracy biznesowej.

Konferencja odbędzie się stacjonarnie 28 marca br. w Poznaniu (Poznań Congress Center, ul Głogowska 14, 60-734). Dostępna będzie również transmisja na żywo na stronie internetowej oraz Facebook PARP. Planowany start o godz. 10:00.
Udział jest bezpłatny zarówno stacjonarnie, jak i online. Na miejscu obowiązuje limit osób, więc niezbędna jest wcześniejsza rejestracja.
Więcej informacji oraz możliwość rejestracji dostępne są w załączonym zaproszeniu oraz na stronie internetowej: https://www.parp.gov.pl/norway-grants-innovation-day.
Serdecznie zapraszamy!

W imieniu Polskiej Agencji Rozwoju przedsiębiorczości mam zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję pt. Norway Grants Innovation Day, która organizowana jest w ramach realizacji programu Funduszy Norweskich w Polsce. Wydarzenie poświęcone jest tematyce innowacji i technologii przyjaznych środowisku, również z uwzględnieniem rozwiązań dla wód śródlądowych i morskich. Podczas spotkania będziemy poruszać zagadnienia nawiązujące do zrównoważonego rozwoju w firmach oraz w ich bezpośrednim otoczeniu. Przyjrzymy się temu jaki wpływ mają przedsiębiorcy na swój biznes oraz na środowisko w którym pracują. Poznamy eko-innowacje i rozwiązania na miarę dzisiejszych czasów i trendów na rynku. Będziemy inspirować się również Norwegią i ich podejściem do relacji i współpracy biznesowej. Konferencja odbędzie się stacjonarnie 28 marca br. w Poznaniu (Poznań Congress Center, ul Głogowska 14, 60-734). Dostępna będzie również transmisja na żywo na stronie internetowej oraz Facebook PARP. Planowany start o godz. 10:00. Udział jest bezpłatny zarówno stacjonarnie, jak i online. Na miejscu obowiązuje limit osób, więc niezbędna jest wcześniejsza rejestracja. Więcej informacji oraz możliwość rejestracji dostępne są w załączonym zaproszeniu oraz na stronie internetowej: https://www.parp.gov.pl/norway-grants-innovation-day. Serdecznie zapraszamy!

Liczba wyświetleń: 310

Powrót
E-Urząd

E-URZĄD

E-URZĄD

WIDZĘ / CZUJĘ / REAGUJĘ

  Zgłoś Awarię

ZGŁOŚ AWARIĘ

BUDŻET OBYWATELSKI

 

 

PLANOWANIE PRZESTRZENNE

  planowanie przestrzenne

 

JAKOŚĆ POWIETRZA

  jakość powietrza

 

STRAŻ MIEJSKA

straż miejska

straż miejska

PRZEKAŻ 1% W OPOCZNIE

PRZEKAŻ 1% W OPOCZNIE

PRZEKAŻ 1% W OPOCZNIE

BIBLIOTEKA

Biblioteka

Biblioteka

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MUZEUM

MUZEUM

MUZEUM

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

Facebook płytka ceramiczna

Festiwal Płytki Ceramicznej

Facebook Gmina

Gmina Opoczno

youtube

Odwiedź nas na youtube

Panoramy

Poznaj opoczyńskie

Opoczno Stolicą Oberka

ikona FB

Opoczno 2.0