Aktualności

Masterplan dla sieci dróg rowerowych

Opublikowano dn. 15.03.2023
Autor: OPOCZNO


We wtorek, 14 marca w Urzędzie Miejskim w Opocznie odbyło się spotkanie konsultacyjne z mieszkańcami dotyczące opracowania Masterplanu dla sieci dróg rowerowych w ramach projektu „Opoczno – opracowanie dokumentacji w ramach wsparcia rozwoju miast POPT 2014-2020”.

W spotkaniu z mieszkańcami uczestniczyli m.in. Tomasz Łuczkowski zastępca burmistrza, przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Opocznie i  Nadleśnictwa w Opocznie oraz Paweł Gałecki i Marcin Bera przedstawiciele firmy Collect Consulting S.A., która przygotowuje Master Plan dla sieci dróg rowerowych w naszej gminie. Panowie zaprezentowali uczestnikom spotkania proponowaną mapę trasy rowerowej (mapka poniżej).

mapa proponowanych tras rowerowych w gminie Opoczno

 

Zaproponowana trasa połączy istniejące odcinki dróg rowerowych i pomoże stworzyć spójny system dróg rowerowych w gminie.

Mieszkańcy, którzy nie mogli uczestniczyć w spotkaniu swoją opinię/uwagi mogą wyrazić za pośrednictwem formularza uwag przygotowanego na potrzeby opracowania Koncepcji Sieci Tras Rowerowych dla Gminy Opoczno. Formularz służy do zgłaszania uwag w zakresie planowanych do budowy tras i infrastruktury rowerowej. Koncepcja Sieci Tras Rowerowych dla Gminy Opoczno jest częścią zadania pn.: Masterplan dla sieci dróg rowerowych w ramach projektu „Opoczno – opracowanie dokumentacji w ramach wsparcia rozwoju miast POPT 2014-2020”.

Link do formularza: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScUbD_GiN6OAx5IA9MfSpvDUHPqCmh1jlMN5vVqkTFu0FIcFA/viewform?usp=pp_url

 

Formularz aktywny będzie do dnia 22.03.2023 r. do godz. 23:59.

 

Ikona pdfPrezentacja - Masterplan dla sieci dróg rowerowych w ramach projektu „Opoczno – opracowanie dokumentacji w ramach wsparcia rozwoju miast POPT 2014-2020”, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [963.15 KB]

Ikona pdfMapa tras rowerowych , plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [2.32 MB]

Liczba wyświetleń: 1472

Powrót
E-Urząd

E-URZĄD

E-URZĄD

WIDZĘ / CZUJĘ / REAGUJĘ

  Zgłoś Awarię

ZGŁOŚ AWARIĘ

BUDŻET OBYWATELSKI

 

 

PLANOWANIE PRZESTRZENNE

  planowanie przestrzenne

 

JAKOŚĆ POWIETRZA

  jakość powietrza

 

STRAŻ MIEJSKA

straż miejska

straż miejska

PRZEKAŻ 1% W OPOCZNIE

PRZEKAŻ 1% W OPOCZNIE

PRZEKAŻ 1% W OPOCZNIE

BIBLIOTEKA

Biblioteka

Biblioteka

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MUZEUM

MUZEUM

MUZEUM

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

Facebook płytka ceramiczna

Festiwal Płytki Ceramicznej

Facebook Gmina

Gmina Opoczno

youtube

Odwiedź nas na youtube

Panoramy

Poznaj opoczyńskie

Opoczno Stolicą Oberka

ikona FB

Opoczno 2.0