Aktualności

TURNIEJ SIATKONOGI FENIKSÓWKA 2022

Opublikowano dn. 30.11.2022
Autor: Mateusz Grodzicki

Data wydarzenia: 03.12.2022 od 14:00 - 03.12.2022 do 00:00

Zapraszamy na turniej siatkonogi organizowany przez LKS Feniks Opoczno oraz Gminę Opoczno - 03.12.2022 (SOBOTA) - start godz. 14:00 - Szkoła Podstawowa nr 1 w Opocznie im. Kornela Makuszyńskiego ul. Marii Skłodowskiej-Curie w Opocznie.

Konkurencja - gra w trójkach.
Osoba odpowiedzialna za przeprowadzenie turnieju w imieniu organizatora Prezes LKS Feniks Opoczno Grzegorz Brzeski (zapisy pod numerem telefonu: 500 234 636 - prosimy o podawanie składów drużyn oraz nazw).
Ilość miejsc ograniczona!! Dla wszystkich uczestników przewidziane pamiątkowe medale.Dla 4 najlepszych drużyn okazałe puchary.Wybrany zostanie również zawodnik turnieju oraz doceniona najładniejsza akcja!! ZAPRASZAMY!! FENIKSÓWKA I OPOCZYŃSKI FUTNET
Zawodnicy zobowiązani są posiadać ważne badania lekarskie oraz ubezpieczenie we własnym zakresie o czym zaświadczają własnoręcznym podpisem na dokumencie zgłoszeniowym. W turnieju mogą wystąpić zawodnicy od 16 roku życia (niepełnoletni pod opieką osoby pełnoletniej).
Ogólne zasady Turnieju Siatkonogi - #FENIKSÓWKA :
Konkurencja: 3x3 (trójki)
Boisko o równym podłożu
Siatka: 1,10m. Serwis dowolnie (z ręki, z podłoża).
Serwis jest egzekwowany poprzez kopnięcie piłki przez jakąkolwiek część ciała (za wyjątkiem dłoni, rąk, ramion) ze strefy serwisowej umieszczonej za linią końcową swojej połowy boiska w strefę serwisową boiska przeciwnika ponad siatką.
Piłka po serwisie powinna przelecieć przez siatkę oraz wylądować w polu serwisowym przeciwnika lub dotknąć któregoś z graczy przeciwnika uczestniczących w grze.
Piłkę można odbijać wszystkimi częściami ciała poza rękoma.
Nie można przebić pierwszej piłki po serwisie.
3. kontakty drużyny z piłką w akcji max.
Zawodnik nie ma prawa dotykać piłki w jednej akcji więcej niż raz z rzędu.
Maksymalna liczba odbić piłki od podłoża w grze podwójnej wynosi: 1.
W czasie gry zawodnik nie ma obowiązku pozwolić piłce spaść na podłoże.
Żaden z zawodników nie ma prawa dotknąć siatki, także, gdy akcja jest już zakończona.
Piłka jest zagrana prawidłowo jedynie w momencie gdy przeleci ponad siatką i
upadnie w polu gry przeciwnika.
Zawodnik może zagrać piłkę tylko ze swojej połowy boiska.
Piłka powinna w akcji być przebita na stronę przeciwnika. W sytuacji, gdy przejdzie na drugą stronę po odbiciu na własnej połowie strata punktu.

Konkurencja - gra w trójkach. Osoba odpowiedzialna za przeprowadzenie turnieju w imieniu organizatora Prezes LKS Feniks Opoczno Grzegorz Brzeski (zapisy pod numerem telefonu: 500 234 636 - prosimy o podawanie składów drużyn oraz nazw). Ilość miejsc ograniczona!! Dla wszystkich uczestników przewidziane pamiątkowe medale.Dla 4 najlepszych drużyn okazałe puchary.Wybrany zostanie również zawodnik turnieju oraz doceniona najładniejsza akcja!! ZAPRASZAMY!! FENIKSÓWKA I OPOCZYŃSKI FUTNET Zawodnicy zobowiązani są posiadać ważne badania lekarskie oraz ubezpieczenie we własnym zakresie o czym zaświadczają własnoręcznym podpisem na dokumencie zgłoszeniowym. W turnieju mogą wystąpić zawodnicy od 16 roku życia (niepełnoletni pod opieką osoby pełnoletniej). Ogólne zasady Turnieju Siatkonogi - #FENIKSÓWKA : Konkurencja: 3x3 (trójki) Boisko o równym podłożu Siatka: 1,10m. Serwis dowolnie (z ręki, z podłoża). Serwis jest egzekwowany poprzez kopnięcie piłki przez jakąkolwiek część ciała (za wyjątkiem dłoni, rąk, ramion) ze strefy serwisowej umieszczonej za linią końcową swojej połowy boiska w strefę serwisową boiska przeciwnika ponad siatką. Piłka po serwisie powinna przelecieć przez siatkę oraz wylądować w polu serwisowym przeciwnika lub dotknąć któregoś z graczy przeciwnika uczestniczących w grze. Piłkę można odbijać wszystkimi częściami ciała poza rękoma. Nie można przebić pierwszej piłki po serwisie. 3. kontakty drużyny z piłką w akcji max. Zawodnik nie ma prawa dotykać piłki w jednej akcji więcej niż raz z rzędu. Maksymalna liczba odbić piłki od podłoża w grze podwójnej wynosi: 1. W czasie gry zawodnik nie ma obowiązku pozwolić piłce spaść na podłoże. Żaden z zawodników nie ma prawa dotknąć siatki, także, gdy akcja jest już zakończona. Piłka jest zagrana prawidłowo jedynie w momencie gdy przeleci ponad siatką i upadnie w polu gry przeciwnika. Zawodnik może zagrać piłkę tylko ze swojej połowy boiska. Piłka powinna w akcji być przebita na stronę przeciwnika. W sytuacji, gdy przejdzie na drugą stronę po odbiciu na własnej połowie strata punktu. TURNIEJ SIATKONOGI FENIKSÓWKA 2022

Liczba wyświetleń: 878

Powrót
E-Urząd

E-URZĄD

E-URZĄD

WIDZĘ / CZUJĘ / REAGUJĘ

  Zgłoś Awarię

ZGŁOŚ AWARIĘ

BUDŻET OBYWATELSKI

 

 

PLANOWANIE PRZESTRZENNE

  planowanie przestrzenne

 

JAKOŚĆ POWIETRZA

  jakość powietrza

 

STRAŻ MIEJSKA

straż miejska

straż miejska

BIBLIOTEKA

Biblioteka

Biblioteka

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MUZEUM

MUZEUM

MUZEUM

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

Facebook płytka ceramiczna

Festiwal Płytki Ceramicznej

Facebook Gmina

Gmina Opoczno

youtube

Odwiedź nas na youtube

Opoczno Stolicą Oberka

ikona FB

Opoczno 2.0