Aktualności

Program Edukacja Zdrowotna w Sporcie

Opublikowano dn. 11.08.2022
Autor: Mateusz Grodzicki


W zeszłym tygodniu Burmistrz Opoczna Dariusz Kosno spotkał się z doktorem Bartłomiejem Kacprzakiem Opocznianinem, który jest lekarzem, założycielem sieci gabinetów lekarskich Orto Med Sport.

Burmistrz Dariusz Kosno zaprosił doktora Bartłomieja Kacprzaka do pomocy w realizacji Narodowego Programu Zdrowia w szkołach na terenie naszej gminy. Promocja aktywności fizycznej to jedno z zadań, które służy realizacji pierwszego celu Narodowego Programu Zdrowia, jakim jest profilaktyka nadwagi i otyłości.
Doktor Kacprzak podjął wyzwanie i zobowiązał się do przygotowania, dla uczniów z naszej gminy, programu nauki higieny uprawiania sportu i prawidłowych postaw od najmłodszych lat. Gmina Opoczno chce wprowadzić program pilotażowy w klasach 1-3 już od 1 września 2022 r.

 

Burmistrz Dariusz Kosno zaprosił doktora Bartłomieja Kacprzaka do pomocy w realizacji Narodowego Programu Zdrowia w szkołach na terenie naszej gminy. Promocja aktywności fizycznej to jedno z zadań, które służy realizacji pierwszego celu Narodowego Programu Zdrowia, jakim jest profilaktyka nadwagi i otyłości. Doktor Kacprzak podjął wyzwanie i zobowiązał się do przygotowania, dla uczniów z naszej gminy, programu nauki higieny uprawiania sportu i prawidłowych postaw od najmłodszych lat. Gmina Opoczno chce wprowadzić program pilotażowo w klasach 1-3 już od 1 września 2022 r.

Liczba wyświetleń: 676

Powrót
E-Urząd

E-URZĄD

E-URZĄD

WIDZĘ / CZUJĘ / REAGUJĘ

  Zgłoś Awarię

ZGŁOŚ AWARIĘ

BUDŻET OBYWATELSKI

 

 

PLANOWANIE PRZESTRZENNE

  planowanie przestrzenne

 

JAKOŚĆ POWIETRZA

  jakość powietrza

 

STRAŻ MIEJSKA

straż miejska

straż miejska

PRZEKAŻ 1% W OPOCZNIE

PRZEKAŻ 1% W OPOCZNIE

PRZEKAŻ 1% W OPOCZNIE

BIBLIOTEKA

Biblioteka

Biblioteka

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MUZEUM

MUZEUM

MUZEUM

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

Facebook płytka ceramiczna

Festiwal Płytki Ceramicznej

Facebook Gmina

Gmina Opoczno

youtube

Odwiedź nas na youtube

Panoramy

Poznaj opoczyńskie

Opoczno Stolicą Oberka

ikona FB

Opoczno 2.0