Aktualności

Świąteczne strojenie

Opublikowano dn. 22.12.2021
Autor: OPOCZNO


Trzy zielone choinki, które od niedawna czekały ustawione na Placu Kościuszki, są już pięknie przystrojone. O ozdoby na miejskie drzewka postarały się dzieci z opoczyńskich przedszkoli.

Już po raz z kolejny w okresie przedświątecznym gościliśmy dzieci z naszych lokalnych przedszkoli na Placu Kościuszki gdzie przyszły udekorować czekające od niedawna choinki. Dzieci przybyły z przepięknymi, własnoręcznie wykonanymi ozdobami choinkowymi, które zostały zawieszone na drzewkach i pięknie wkomponowały się w tę część naszego miasta. Świąteczna aura wniosła sporo uśmiechu oraz dużą dawkę energii. Plac Kościuszki tętnił dziecięcym gwarem. Dodatkową atrakcją była sesja zdjęciowa z zastępcą burmistrza Tomaszem Łuczkowskim, który wraz z dziećmi dekorował drzewka. Dzieci wraz z Burmistrzem złożyły również wszystkim mieszkańcom świąteczne życzenia.
Pachnące lasem drzewka przyjechały z Nadleśnictwa Opoczno i są podarunkiem od Lasów Państwowych, za co serdecznie dziękujemy.
Uroczyste strojenie bożonarodzeniowych drzewek przez przedszkola to już prawie tradycja, którą chcemy na stałe wpisać w historię naszego miasta.
Liczba wyświetleń: 1728

Powrót
E-Urząd

E-URZĄD

E-URZĄD

WIDZĘ / CZUJĘ / REAGUJĘ

Tło

Ikona

BUDŻET OBYWATELSKI

Tło

Ikona

PLANOWANIE PRZESTRZENNE

Tło

Ikona

JAKOŚĆ POWIETRZA

Tło

Ikona

STRAŻ MIEJSKA

tlo

ikona

BIBLIOTEKA

Biblioteka

Biblioteka

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MUZEUM

MUZEUM

MUZEUM

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

Facebook płytka ceramiczna

Festiwal Płytki Ceramicznej

Facebook Gmina

Gmina Opoczno

youtube

Odwiedź nas na youtube

Opoczno Stolicą Oberka

ikona FB

Opoczno 2.0