Aktualności

Mikołajkowy Turniej Halowy grany dla Oli Berc

Opublikowano dn. 06.12.2021
Autor: Mateusz Grodzicki


Mikołajkowy Turniej Halowy grany dla Oli Berc wygrywają Snejki. Feniks Opoczno & OSP OPOCZNO W Halowym Charytatywnym Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa OSP Opoczno rozgrywanym dla Oli Berc, a zorganizowanym przez OSP Opoczno oraz Feniks Opoczno wystąpiły 24 drużyny. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie o czym świadczy udział zawodników obecnie grających w III lidze, czy kiedyś nawet w Ekstraklasie.

Turniej wygrała drużyna Snejków, 2 miejsce zajęła drużyna GM Knap, 3 miejsce OSP Nagórzyce, a 4 miejsce przypadło zespołowi Grzegorz Piechna i Przyjaciele. Najlepszym bramkarzem turnieju uznano Jakuba Paducha (Snejki), za najlepszego zawodnika Wojciecha Gulasa (OSP Nagórzyce), a królem strzelców został Grzegorz Piechna (Piechna i Przyjaciele).
Składy najlepszych drużyn Mikołajkowego Turnieju:
1. Snejki grały w składzie: Jakub Paduch, Mateusz Gruszczyński, Bartłomiej Wiktorowicz, Kacper Giełzak, Maciej Kołodziejczyk, Hubert Wiktorowicz, Ignacy Ogłoziński.
2. GM Knap: Szymon Natkański, Michał Cieślikiewicz, Szymon Mazur, Kacper Ciach, Oskar Rutowicz, Maciej Knap, Robert Knap, Mariusz Koćmin, Mateusz Śliwka, Paweł Knap, Damian Bańczyk.
3. OSP Nagózyce: Mateusz Sobotkowski, Rafał Kierebinski, Daniel Szambelan, Alan Grochowalski, Piotr Jaszczyk, Tomasz Sobecki, Jakub Bogusz, Mariusz Stańczyk, Wojciech Gulas, Krzysztof Madej.
4. Grzegorz Piechna i Przyjaciele: Grzegorz Piechna, Witols Cieluch, Grzegorz Kozimiński Grzegorz Białas, Paweł Górski, Tomasz Milczarek, Damian Gruszczyński, Szczepan Ciesielski, Zdzisław Babicki.
Nagrody dla najlepszych drużyn, nagrody indywidualne wręczali: Dariusz Berc - tata Oli dla której zbieraliśmy środki (który również wziął czynny udział w turnieju), Paweł Gągolewicz (prezes OSP Opoczno), Piotr Jesionek (prezes Klubu HDK PCK i skarbnik LKS Feniks Opoczno) oraz Grzegorz Brzeski (Prezes LKS Feniks Opoczno). Turniej zaszczycił swoja obecnością Burmistrz Opoczna Dariusz Kosno.
Spotkania sędziowali: Grzegorz Stępień, Rafał Purgat, Łukasz Chmal, Zenon Białas i Piotr Jesionek. Sędziowie stolikowi: Grzegorz Brzeski, Paweł Gągolewicz oraz Edward Bińkowski znakomity spiker Klubu Sportowego Ceramika Opoczno.
Opiekę medyczną zapewniło OSP Opoczno: Rafał Pęzowicz i Rafał Szot.
Organizatorami i partnerami sportowej imprezy byli: OSP Opoczno, Feniks Opoczno, Gmina Opoczno, Konkret i Opocznianka, Remiks Marek Śmigiel, Studio 107 Jacek Pluciński.
Podczas turnieju obecny był Zbigniew Gierczak z TOP Tygodnika Opoczyńskiego, w którym obejrzymy w najbliższy czwartek (w nowym numerze) relacje z rozegranego turnieju.
Warto dodać, że tym razem nie grała drużyna pod szyldem klubu Feniks Opoczno.. ale nasi członkowie wystąpili gościnnie w innych zespołach. Brawo dla Was!!
W pierwszej fazie turnieju 24 zgłoszone drużyny zostały podzielone na 6 grup eliminacyjnych. Do kolejnej fazy awansowali tylko zwycięzcy grup.
Wyniki fazy eliminacyjnej:
Wyniki grupa A:
Chłopcy do Bicia - Supa Strikas 1:0
Malwa - Snejki 0:4
Chłopcy do Bicia - Malwa 1:1
Supa Strikas - Snejki 0:1
Chłopcy do Bicia - Snejki 1:2
Supa Strikas - Malwa 1:2
Tabela grupa A:
1. Snejki 3 9pkt 7:1
2. Chłopcy do bicia 3 4pkt 3:3
3. Malwa 3 4pkt 3:6
4. Supa Strikas 3 0pkt 1:4
Wyniki grupa B:
GM Knap - Ekipa z Opoczna 1:0
UKS OWZ Team - KS Melanż 0:1
GM Knap - UKS OWZ Team 3:0
Ekipa z Opoczna - KS Melanż 0:0
GM Knap - KS Melanż 5:2
Ekipa z Opoczna - UKS OWZ Team 6:2
Tabela grypa B:
1. GM Knap 3 9pkt 9:2
2. Ekipa z Opoczna 3 4pkt 7:3
3. KS Melanż 3 4pkt 3:5
4. UKS OWZ Team 3 0pkt 2:10
Wyniki grupa C:
OSP Błogie - Drużyna Oli 2:1
FC Skurcz - Holsiaki 2:0
OSP Błogie - FC Skurcz 0:0
Drużyna Oli - Holsiaki 10:0
OSP Błogie - Holsiaki 2:1
Drużyna Oli - FC Skurcz 2:2
Tabela grupa C:
1. OSP Błogie 3 7pkt 4:2
2. FC Skurcz 3 5pkt 4:2
3. Drużyna Oli 3 4pkt 13:4
4. Holsiaki 3 0pkt 1:14
Wyniki grupa D:
Miedzna Murowana - Opocznianka SC 0:0
Piechna i przyjaciele - FC Kacerów 1:2
Miedzna Murowana - Piechna i przyjaciele 1:3
Opocznianka SC - FC Karcerów 1:1
Miedzna Murowana - FC Kacerów 0:3
Opocznianka SC - Piechna i przyjaciele 4:1
Tabela grupa D:
1. Piechna i przyjaciele 3 6pkt 6:6
2. Opocznianka SC 3 5pkt 5:2
3. FC Kacerów 3 4pkt 5:3
4. Miedzna Murowana 3 1pkt 1:6
Wyniki grupa E:
OSP Opoczno - 7 Dywizjon Lotniczy 1:0
OSP Nagórzyce - Atom Januszewice 3:0
OSP Opoczno - OSP Nagórzyce 1:1
7 Dywizjon Lotniczy - Atom Januszewice 1:0
OSP Opoczno - Atom Januszewuce 3:0
7 Dywizjon Lotniczy - OSP Nagórzyce 0:4
Tabela grupa E:
1. OSP Nagórzyce 3 7pkt 8:1
2. OSP Opoczno 3 7pkt 5:1
3. 7 Dywizjon Lotniczy Nowy Glinnik 3 3pkt 1:5
4. Atom Januszewice 3 0pkt 0:7
Wyniki grupa F:
PSP Opoczno - Wandet Team 1:0
Krzczonów - MTS 1:0
PSP Opoczno - Krzczonów 1:0
Wandet Team - MTS 4:0
PSP Opoczno - MTS 1:1
Wandet Team - Krzczonów 0:2
Tabela grupa F:
1. PSP Opoczno 3 7pkt 3:1
2. Krzczonów 3 6pkt 3:1
3. MTS 3 4pkt 5:2
4. Wandet Team 3 0pkt 0:7
Faza finałowa grupowa:
Wyniki grupa finałowa A:
Snejki - OSP Błogie 2:1
OSP Nagórzyce - OSP Błogie 5:0
Snejki - OSP Nagórzyce 2:0
Tabela grupa finałowa A:
1. Snejki 2 6pkt 4:1
2. OSP Nagórzyce 2 3pkt 5:2
3. OSP Błogie 2 0pkt 1:7
Wyniki grupa finałowa B:
GM Knap - Piechna i przyjaciele 2:0
PSP Opoczno - Piechna i przyjaciele 0:1
GM Knap - PSP Opoczno 1:1
Tabela grupa finałowa B:
1. GM Knap 2 4pkt 3:1
2. Piechna i przyjaciele 2 3pkt 1:2
3. PSP Opoczno 2 1pkt 1:1
Zwycięscy grup finałowych zagrali w finale, a drużyny z miejsc 2 w spotkaniu o 3 miejsce.
Mecz o III miejsce:
OSP Nagórzyce - Piechna i Przyjaciele 2:0
Bramki dla OSP: Wojciech Gulas
Finał:
Snejki - GM Knap 0:0, karne 2:1
Spotkania turniejowe rozgrywana raz 10 minut.
Podczas turnieju można było nabyć granty z których zebrane środki zostaną przekazane Oli. Nadzór nad zbiórką pełnił Waldemar Petrucha.
Liczba wyświetleń: 2508

Powrót
E-Urząd

E-URZĄD

E-URZĄD

WIDZĘ / CZUJĘ / REAGUJĘ

Tło

Ikona

BUDŻET OBYWATELSKI

Tło

Ikona

PLANOWANIE PRZESTRZENNE

Tło

Ikona

JAKOŚĆ POWIETRZA

Tło

Ikona

STRAŻ MIEJSKA

tlo

ikona

BIBLIOTEKA

Biblioteka

Biblioteka

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MUZEUM

MUZEUM

MUZEUM

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

Facebook płytka ceramiczna

Festiwal Płytki Ceramicznej

Facebook Gmina

Gmina Opoczno

youtube

Odwiedź nas na youtube

Opoczno Stolicą Oberka

ikona FB

Opoczno 2.0