Aktualności

Samorządowcy z wizyta w nowej siedzibie MGOPS

Opublikowano dn. 24.11.2021
Autor: OPOCZNO


Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Opocznie niedawno zmienił swoją siedzibę. Aktualnie mieści się w budynku przy ulicy Mickiewicza, w którym dawniej była Komenda Powiatowa Policji.

We wtorek 23 listopada wizytę w nowej siedzibie MGOPS złożył Burmistrz Opoczna Dariusz Kosno wraz z zastępcami Andrzejem Kacprzakiem i Tomaszem Łuczkowskim. Podczas wizyty wszystkie pomieszczenia nowej siedziby zostały poświęcone przez księdza wikariusza Mariusza Leszczyka z parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Opocznie, a pracownicy ośrodka otrzymali od władz samorządowych upominek w postaci ekspresu do kawy.

Warto przypomnieć, że gmina na realizację projektu pn. „Przebudowa wraz z termomodernizacją budynku użyteczności publicznej na potrzeby Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. Mickiewicza 2A w Opocznie” pozyskała dofinansowanie w kwocie 939 062,00 zł ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w ramach Programu Priorytetowego: „Racjonalizacja zużycia energii w budynkach użyteczności publicznej oraz zasobach komunalnych w celu zmniejszenia emisji zanieczyszczeń do atmosfery – V edycja”.

Budynek przy Mickiewicza zyskały nie tylko nową elewację. Zakres wykonanych prac obejmował: modernizację instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej, wymianę stolarki drzwiowej i okiennej, wykonanie ociepleń, montaż wentylacji mechanicznej, instalację.

Przeniesienie siedziby ośrodka to był bardzo dobry pomysł, pracownicy zyskali więcej przestrzeni do pracy, ale przede wszystkim mieszkańcy gminy będą mogli załatwić sprawy z zakresu pomocy społecznej w komfortowych warunkach.

Liczba wyświetleń: 1804

Powrót
E-Urząd

E-URZĄD

E-URZĄD

WIDZĘ / CZUJĘ / REAGUJĘ

Tło

Ikona

BUDŻET OBYWATELSKI

Tło

Ikona

PLANOWANIE PRZESTRZENNE

Tło

Ikona

JAKOŚĆ POWIETRZA

Tło

Ikona

STRAŻ MIEJSKA

tlo

ikona

BIBLIOTEKA

Biblioteka

Biblioteka

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MUZEUM

MUZEUM

MUZEUM

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

Facebook płytka ceramiczna

Festiwal Płytki Ceramicznej

Facebook Gmina

Gmina Opoczno

youtube

Odwiedź nas na youtube

Opoczno Stolicą Oberka

ikona FB

Opoczno 2.0