Aktualności

Warsztaty od kuchni …

Opublikowano dn. 23.11.2021
Autor: OPOCZNO


Takich warsztatów u nas jeszcze nie było! Gospodynie z Adamowa, Janowa Karwickiego i Karwic odwiedził sam Jakub Steuermark, kucharz znany między innymi z programu telewizyjnego „Pytanie na śniadanie”, przewodniczący komisji na Festiwalu „Polska od kuchni”.

Tym razem nie było gotowania na ekranie, ale za to pod kulinarną lupę zostały wzięte prawdziwe opoczyńskie przysmaki: porka z ciućkami, zalewajka i bomby.

Kucharz podzielił się z gospodyniami swoją wieloletnią wiedzą i doświadczeniem. Opowiedział między innymi o interesujących patentach, wartych wykorzystania podczas przygotowywania i podawania dań.

Warto wspomnieć, że kulinarne warsztaty są efektem współpracy jaka nawiązała się pomiędzy Iwoną Sroką, przewodniczącą Koła Gospodyń Wiejskich w Adamowie i Jakubem Steuermarkiem, podczas jej gościnnego występu w „Pytaniu na śniadanie”. Przypomnijmy, że na początku listopada przewodnicząca KGW Adamów wystąpiła w programie prezentując przepis na tradycyjny chleb domowej roboty. Odcinek można obejrzeć na stronie internetowej PNŚ.

Liczba wyświetleń: 944

Powrót
E-Urząd

E-URZĄD

E-URZĄD

WIDZĘ / CZUJĘ / REAGUJĘ

Tło

Ikona

BUDŻET OBYWATELSKI

Tło

Ikona

PLANOWANIE PRZESTRZENNE

Tło

Ikona

JAKOŚĆ POWIETRZA

Tło

Ikona

STRAŻ MIEJSKA

tlo

ikona

BIBLIOTEKA

Biblioteka

Biblioteka

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MUZEUM

MUZEUM

MUZEUM

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

Facebook płytka ceramiczna

Festiwal Płytki Ceramicznej

Facebook Gmina

Gmina Opoczno

youtube

Odwiedź nas na youtube

Opoczno Stolicą Oberka

ikona FB

Opoczno 2.0