Aktualności

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

Opublikowano dn. 27.09.2021
Autor: Mateusz Grodzicki


W dniu 24 września 2021 roku na obiekcie sportowym stadion przy Al. Sportowej 1 w Opocznie odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe na szczeblu powiatowym w trzech kategoriach wiekowych: Igrzyska Dzieci rocznik 2009 i młodsi, Igrzyska Młodzieży Szkolnej rocznik 2007 -2008 oraz Licealiada uczniowie szkół średnich rocznik 2002 i młodsi.

W zawodach udział wzięły szkoły powiatu opoczyńskiego, które reprezentowane były przez 5 dziewcząt i 5 chłopców. Zawody odbywały się w formie indywidualnej, ze startu wspólnego, oddzielnie zawody dla dziewcząt i chłopców w następujących dystansach:

-Igrzyska Dzieci – dziewczęta i chłopcy 1000 m

-Igrzyska Młodzieży Szkolnej – dziewczęta 1000 m, chłopcy 1500 m,

-Licealiada – dziewczęta 1000 m, chłopcy 1500 m.

 

Wyniki Indywidualnych Biegów Przełajowych – Mistrzostwa Powiatu:

Igrzyska Dzieci kategoria dziewczęta:

I miejsce Julia Kobacka SP Modrzew

II miejsce Oliwia Stańczyk SP Modrzew

III miejsce Natasza Krawczyk SP Modrzew

IV miejsce Sandra Miśkiewicz SP Żarnów

V miejsce Aleksandra Wolska SP nr 1 Opoczno

Igrzyska Dzieci kategoria chłopcy:

I miejsce Jakub Wojtulski SP Żarnów

II miejsce Adrian Wijata SP nr 1 Opoczno

III miejsce Bartłomiej Lipski SP Modrzew

IV miejsce Tobiasz Kmiecik SP Żarnów

V miejsce Dominik Ksyta Prymusowa Wola

Igrzyska Młodzieży Szkolnej kategoria dziewczęta:

I miejsce Zuzanna Śmiechowska SP Modrzew

II miejsce Julia Wijata SP nr 1 Opoczno

III miejsce Julia Rzeźnik SP Stok

IV miejsce Wiktoria Kuleta SP nr 1 Opoczno

V miejsce Martyna Rogulska SP Drzewica

Igrzyska Młodzieży Szkolnej kategoria chłopcy:

I miejsce Kacper Lipski SP Modrzew

II miejsce Bartłomiej Bogatek SP nr 1 Opoczno

III miejsce Jakub Tomasik SP nr 1 Opoczno

IV miejsce Adam Gąsiorek SP Modrzew

V miejsce Szymon Krawczyk SP nr 1 Opoczno

VI miejsce Dawid Wujek Mniszków

Licealiada kategoria dziewczęta:

I miejsce Maja Pawlak I LO Opoczno

II miejsce Julia Bogusławska I LO Opoczno

III miejsce Milena Raczyńska I LO Opoczno

IV miejsce Aleksandra Jaroniewska Zespół Szkół Powiatowych Opoczno

V miejsce Alicja Czechowska SLO Opoczno

Licealiada kategoria chłopcy:

I miejsce Mikołaj Gancarz I LO Opoczno

II miejsce Artur Petrosyan Zespół Szkół Powiatowych Opoczno

III miejsce Michał Ksyta I LO Opoczno

IV miejsce Kacper Marańda I LO Opoczno

V miejsce Adrian Siedlecki Zespół Szkół Powiatowych Opoczno

Zwycięzcy wezmą udział w Finale Wojewódzkim w Uniejowie.

Organizatorem zawodów była Gmina Opoczno oraz Starostwo Powiatowe. Puchary i dyplomy ufundował Starosta Opoczyński Pan Marcin Baranowski, natomiast medale sportowe Burmistrz Opoczna Pan Dariusz Kosno. Koordynatorem wydarzenia sportowego był Wydział Sportu i Rekreacji UM w Opocznie.

 

Liczba wyświetleń: 2496

Powrót
E-Urząd

E-URZĄD

E-URZĄD

WIDZĘ / CZUJĘ / REAGUJĘ

Tło

Ikona

BUDŻET OBYWATELSKI

Tło

Ikona

PLANOWANIE PRZESTRZENNE

Tło

Ikona

JAKOŚĆ POWIETRZA

Tło

Ikona

STRAŻ MIEJSKA

tlo

ikona

BIBLIOTEKA

Biblioteka

Biblioteka

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MUZEUM

MUZEUM

MUZEUM

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

Facebook płytka ceramiczna

Festiwal Płytki Ceramicznej

Facebook Gmina

Gmina Opoczno

youtube

Odwiedź nas na youtube

Opoczno Stolicą Oberka

ikona FB

Opoczno 2.0