Aktualności

Piknik wysokich lotów!

Opublikowano dn. 07.09.2021
Autor: OPOCZNO


Moc podniebnych wrażeń dostarczył mieszkańcom Opoczna „Piknik Modelarski”, zorganizowany na zakończenie wakacji przy Miejskim Domu Kultury. Jego główną atrakcją była budowa modeli samolotów.

Wspólne konstruowanie i majsterkowanie połączone zostało z modelarskimi zawodami, które dostarczyły najmłodszym wiele frajdy. Budowę modeli i zawody sportowe koordynował Andrzej Kurowski, instruktor modelarstwa MDK. Rywalizacja o najdłuższy i najbardziej efektowny lot dostarczyła sporo emocji! Było o co walczyć, bo dla najlepszych zawodników przeprowadzonych konkurencji przygotowane zostały upominki ufundowane przez „emdek”.
Na tym jednak nie koniec! Na wszystkich tych, którzy odpowiedzieli na zaproszenie opoczyńskiej instytucji kultury czekały jeszcze dodatkowe niespodzianki. Organizatorzy przygotowali liczne gry, zabawy, animacje i konkursy. Te ostatnie przeprowadziły między innymi instruktorki plastyki MDK: Lidia Stanek i Elżbieta Róg. Dużym zainteresowaniem dzieci cieszyły się dmuchane zjeżdżalnie. Był też grill, wata cukrowa i popcorn.
Na plenerowej scenie wystąpiły solistki Studia Piosenki TON: Olga Brzózka, Iza Czeczenikow i Julia Tworek, które swoimi wykonaniami znanych i lubianych piosenek oczarowały publiczność.
Do Pikniku dołączyła również Fundacja Aktywnego Kształcenia i Rekreacji SALIX z Opoczna, promująca i prowadząca w trakcie wydarzenia działania z udzielania pierwszej pomocy.
Imprezę poprowadził Piotr Kłodawski, instruktor Miejskiego Domu Kultury, a partnerem wydarzenia była Gmina Opoczno.
Liczba wyświetleń: 1024

Powrót
E-Urząd

E-URZĄD

E-URZĄD

WIDZĘ / CZUJĘ / REAGUJĘ

Tło

Ikona

BUDŻET OBYWATELSKI

Tło

Ikona

PLANOWANIE PRZESTRZENNE

Tło

Ikona

JAKOŚĆ POWIETRZA

Tło

Ikona

STRAŻ MIEJSKA

tlo

ikona

BIBLIOTEKA

Biblioteka

Biblioteka

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MUZEUM

MUZEUM

MUZEUM

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

Facebook płytka ceramiczna

Festiwal Płytki Ceramicznej

Facebook Gmina

Gmina Opoczno

youtube

Odwiedź nas na youtube

Opoczno Stolicą Oberka

ikona FB

Opoczno 2.0