Aktualności

Koncert w Kolegiacie Opoczyńskiej

Opublikowano dn. 07.09.2021
Autor: OPOCZNO


W niedzielę 5 września 2021 r kościele św. Bartłomieja odbył się koncert w ramach III edycji Kolegiackich Spotkań Muzycznych.

Schola Gregoriana Radomiensis wraz z artystami - instrumentalistami zaprezentowali chorał gregoriański oraz impresje na tematy chorałowe. Zgromadzoną  publiczność zachwycił kunszt wykonawców, muzycy otrzymali owacje na stojąco. Po występie artyści otrzymali kwiaty od pięknie ubranych w strój ludowy najmłodszych przedstawicielek naszej społeczności a partnerzy wydarzenia – specjalne podziękowania z podpisami muzyków i organizatorów.

Serdeczne dziękujemy:

1. Wykonawcom za przyjęcie zaproszenia: Paweł Kuchnicki (organy), Maciej Kądziela (saksofon), schola pod dyrekcją Radosława Rzepki.

2. Sponsorom oraz patronom medialnym: Gmina Opoczno (podziękowania na ręce p. Tomasza Łuczkowskiego za osobiste zaangażowanie i pilotowanie realizacji przedsięwzięcia, firmom: ZUP Tomasz Polak, ZPM Nowakowski, EmiDent, Agrobar, p. Lidii i Łukaszowi Grzegorczykom, Radiu Plus i Ave Gościowi Radomskiemu

3. Zaangażowanym firmom i osobom prywatnym: ks. proboszczowi Janowi Serszyńskiemu za przychylność, udostępnienie świątyni i promocję wydarzenia, proboszczom pozostałych opoczyńskich parafii za wzmiankę w ogłoszeniach, firmie Grafix Rafała Piekielnika za druk plakatów i podziękowań, firmie MK Studio Marcina Juśkiewicza za transmisję obrazu na telebimie, firmie Diminuendo Piotra Zaborowskiego za profesjonalne zarejestrowanie dźwięku i mastering nagrania, Przemkowi Karczmarskiemu za świetne zdjęcia (wszystkie opublikowane poniżej są jego autorstwa) Kamilli Biniek – Kaczorowskiej i Anecie Wdówce, za wszelką pomoc, użytkownikom fb za udostępnianie postów promujących wydarzenie oraz publiczności za udział a tym samym docenienie pracy wszystkich zaangażowanych w przedsięwzięcie artystyczne.

Liczba wyświetleń: 1104

Powrót
E-Urząd

E-URZĄD

E-URZĄD

WIDZĘ / CZUJĘ / REAGUJĘ

Tło

Ikona

BUDŻET OBYWATELSKI

Tło

Ikona

PLANOWANIE PRZESTRZENNE

Tło

Ikona

JAKOŚĆ POWIETRZA

Tło

Ikona

STRAŻ MIEJSKA

tlo

ikona

BIBLIOTEKA

Biblioteka

Biblioteka

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MUZEUM

MUZEUM

MUZEUM

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

Facebook płytka ceramiczna

Festiwal Płytki Ceramicznej

Facebook Gmina

Gmina Opoczno

youtube

Odwiedź nas na youtube

Opoczno Stolicą Oberka

ikona FB

Opoczno 2.0