Aktualności

Sportowe wydarzenia w ramach Pikniku Rodzinnego Eko Opoczno

Opublikowano dn. 02.07.2021
Autor: OPOCZNO


W miniona sobotę, 26 czerwca na terenie Opoczna odbywało się wiele wydarzeń sportowych, rekreacyjnych, ekologicznych i kulturalnych. Wszystkie plenerowe wydarzenia zorganizowane zostały w ramach Pikniku Rodzinnego Eko Opoczno.

Na obiekcie rekreacyjnym przy ul. Gen. K. Bończy – Załęskiego tego dnia odbył się Opoczyński Bieg Eko. W biegu uczestniczyć mogły dzieci, młodzież oraz seniorzy, po prostu pasjonaci biegania. Otwarcia zawodów dokonał Zastępca Burmistrza Opoczna Pan Andrzej Kacprzak, a rozgrzewkę do biegów poprowadził Adam Wdówka w towarzystwie uczestników programu „Down the Road”. Uczestnicy biegu udział wzięli w siedmiu kategoriach wiekowych. Rywalizacja była zacięta, ale każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal za udział.

 

Tego dnia na dwóch boiskach przy Zespole Szkół Prywatnych w Opocznie oraz na obiekt rekreacyjny przy ul. Gen. K. Bończy – Załęskiego, 10 drużyn, rozegrało 25 meczy w ramach Mistrzostw Województwa Łódzkiego LZS w Siatkówce Plażowej Mikstów. Aura trochę nie sprzyjała, bowiem wiało i padało, ale panująca super rodzinna atmosfera wynagrodziła wszystkie niedociągnięcia. Zwycięzcy otrzymali puchary, medale, vouchery na kolacje do najlepszych opoczyńskich restauracji oraz upominki.

Na Pikniku Rodzinnym Eko Opoczno nie zabrakło także zawodników, trenera oraz prezesa LKS Opocznianka sekcja podnoszenia ciężarów. Obok MDK panowie dali profesjonalny pokazy oraz przeprowadzili trening. Trener Krystian Kaźmierczyk wraz z zawodnikami Adrianem, Kacprem i Tomkiem, przygotowali pokaz podnoszenia ciężarów, zaprezentowali gryfy wraz z obciążnikami oraz techniki ich podnoszenia. Pod okiem profesjonalistów chętne osoby mogły wypróbować swoich sił w podnoszeniu ciężarów. Może wśród nich znajdą się przyszli zawodnicy sekcji?

Na sympatyków boksu tego dnia czekały niesamowite emocje i moc atrakcji. Na placu przy MDK mieszkańcy mieli możliwość oglądać walki pokazowe, szkoleniowe, towarzyskie jak również pucharow. Na ringu zostały rozegrane zawody w ramach Pucharu Województwa Łódzkiego Ludowych Zespołów Sportowych w boksie Opoczno 2021.  Gośćmi specjalnymi w roli sędziów byli bracia Grzegorz Skrzecz oraz Paweł Skrzecz.
Liczba wyświetleń: 1628

Powrót
E-Urząd

E-URZĄD

E-URZĄD

WIDZĘ / CZUJĘ / REAGUJĘ

Tło

Ikona

BUDŻET OBYWATELSKI

Tło

Ikona

PLANOWANIE PRZESTRZENNE

Tło

Ikona

JAKOŚĆ POWIETRZA

Tło

Ikona

STRAŻ MIEJSKA

tlo

ikona

BIBLIOTEKA

Biblioteka

Biblioteka

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MUZEUM

MUZEUM

MUZEUM

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

Facebook płytka ceramiczna

Festiwal Płytki Ceramicznej

Facebook Gmina

Gmina Opoczno

youtube

Odwiedź nas na youtube

Opoczno Stolicą Oberka

ikona FB

Opoczno 2.0