Aktualności

Komunikat

Opublikowano dn. 18.06.2021
Autor: OPOCZNO


W związku z otrzymanymi od mieszkańców Gminy informacjami, ostrzegamy przed osobami fałszywie podającymi się za pracowników Urzędu Miejskiego w Opocznie lub pracowników firm współpracujących z Urzędem Miejskim w Opocznie, oferujących montaż instalacji fotowoltaicznych. Gmina Opoczno informuje, iż w związku ze złożeniem deklaracji uczestnictwa w projekcie "Odnawialne źródła energii w gminie Opoczno" nie wysyła bezpośrednio do mieszkańców żadnych swoich przedstawicieli.

Apelujemy do mieszkańców o zachowanie szczególnej ostrożności przy ofertach podpisania zamówienia lub umowy na montaż paneli fotowoltaicznych w przypadkach, kiedy firma powołuje się na współpracę z Gminą Opoczno lub Urzędem Miejskim w Opocznie. Nie współpracujemy z żadnymi firmami w tym zakresie i wszelkie próby podpisania przez firmy umów z powołaniem się na Gminę lub Urząd są PRÓBĄ OSZUSTWA.

W przypadku zetknięcia się z tego typu próbą oszustwa można zweryfikować prawdziwość informacji podawanych przez firmę dzwoniąc pod numer telefonu 44 786 01 64.

Liczba wyświetleń: 744

Powrót
E-Urząd

E-URZĄD

E-URZĄD

WIDZĘ / CZUJĘ / REAGUJĘ

Tło

Ikona

BUDŻET OBYWATELSKI

Tło

Ikona

PLANOWANIE PRZESTRZENNE

Tło

Ikona

JAKOŚĆ POWIETRZA

Tło

Ikona

STRAŻ MIEJSKA

tlo

ikona

BIBLIOTEKA

Biblioteka

Biblioteka

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MUZEUM

MUZEUM

MUZEUM

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

Facebook płytka ceramiczna

Festiwal Płytki Ceramicznej

Facebook Gmina

Gmina Opoczno

youtube

Odwiedź nas na youtube

Opoczno Stolicą Oberka

ikona FB

Opoczno 2.0