Aktualności

27 maja - Dzień Samorządu Terytorialnego

Opublikowano dn. 27.05.2021
Autor: OPOCZNO


Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego Pracownikom administracji samorządowej oraz jednostek składamy najserdeczniejsze życzenia wielu sukcesów zawodowych i satysfakcji z realizacji podejmowanych zadań. Życzymy niesłabnącego zapału i wytrwałości w tej niezmiernie ważnej i odpowiedzialnej służbie na rzecz naszej lokalnej społeczności. Dziękujemy Państwu za profesjonalizm, trud i zaangażowanie w realizację inicjatyw na rzecz rozwoju Naszej Gminy. W życiu osobistym życzymy Państwu zdrowia, radości oraz powodzenia w realizacji nowych celów i zamierzeń.

 
 
Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego Pracownikom administracji samorządowej oraz jednostek składamy najserdeczniejsze życzenia wielu sukcesów zawodowych i satysfakcji z realizacji podejmowanych zadań.  Życzymy niesłabnącego zapału i wytrwałości w tej niezmiernie ważnej i odpowiedzialnej służbie na rzecz naszej lokalnej społeczności. Dziękujemy Państwu za profesjonalizm, trud i zaangażowanie w realizację inicjatyw na rzecz rozwoju Naszej Gminy. W życiu osobistym życzymy Państwu zdrowia, radości oraz powodzenia w realizacji nowych celów i zamierzeń.
Liczba wyświetleń: 984

Powrót
E-Urząd

E-URZĄD

E-URZĄD

WIDZĘ / CZUJĘ / REAGUJĘ

Tło

Ikona

BUDŻET OBYWATELSKI

Tło

Ikona

PLANOWANIE PRZESTRZENNE

Tło

Ikona

JAKOŚĆ POWIETRZA

Tło

Ikona

STRAŻ MIEJSKA

tlo

ikona

BIBLIOTEKA

Biblioteka

Biblioteka

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MUZEUM

MUZEUM

MUZEUM

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

Facebook płytka ceramiczna

Festiwal Płytki Ceramicznej

Facebook Gmina

Gmina Opoczno

youtube

Odwiedź nas na youtube

Opoczno Stolicą Oberka

ikona FB

Opoczno 2.0