Aktualności

DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE NA SZCZEBLU POWIATOWYM

Opublikowano dn. 24.05.2021
Autor: Mateusz Grodzicki


W dniu 21 maja 2021 roku na stadionie miejskim przy Al. Sportowej 1 w Opocznie odbyły się Drużynowe Biegi Przełajowe Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej na szczeblu powiatowym.

W zawodach startowały reprezentacje szkolne, oddzielnie dziewczęta i chłopcy, w zespołach 6 osobowych w kategoriach wiekowych:
-grupa młodsza 2010 i młodsi
-grupa starsza 2008 – 2009
-rocznik 2006 -2007
W zawodach udział wzięły następujące szkoły:
-Szkoła Podstawowa w Modrzewiu
-Publiczna Szkoła Podstawowa z OMS w Opocznie
-Szkoła Podstawowa w Mniszkowie
Klasyfikacja końcowa zawodów:
Chłopcy rocznik 2010 i młodsi:
I miejsce Szkoła Podstawowa w Modrzewiu w składzie: Błażej Dobrowolski, Adam Augustyniak, Bartłomiej Lipski, Filip Chmal, Adam Stańczyk, Piotr Dębowski. Trenerem zespołu jest Pani Ewa Łakomska.
II miejsce Publiczna Szkoła Podstawowa z OMS w Opocznie w składzie: Adam Chudzik, Iwo Kwiatkowski, Paweł Marszałek, Jakub Piekielnik, Gabriel Ptaszek, Igor Rożej, Antoni Zelga. Trenerem drużyny jest Pan Paweł Machniewski.
III miejsce Szkoła Podstawowa w Mniszkowie w składzie: Adam Dętkiewicz, Dawid Franczak, Mateusz Gusta, Mateusz Kamiński, Jakub Podpora, Adam Rutowicz, Damian Solarz. Trenerem zespołu jest Pan Rafał Marszałek.
Dziewczęta rocznik 2010 i młodsi
I miejsce Anna Cieluch, Iga Jeż, Olga Jeż, , Nina Stanik, , Nikola Wieczorek, Iga Zaremba. Opiekunem drużyny jest Pan Paweł Machniewski.
Dziewczęta rocznik 2008 – 2009
I miejsce Szkoła Podstawowa w Modrzewiu w składzie: Zuzanna Śmiechowska, Julia Kobacka, Natasza Krawczyk, Anna Płuciennik, Amelia Wiktorowicz, Amelia Kozera. Trenerem zespołu jest Pani Ewa Łakomska.
II miejsce Publiczna Szkoła Podstawowa z OMS w Opocznie w składzie: Natalia Jasińska, Izabela Król, Weronika Piwowarczyk, Julia Telus, Julia Urbańczyk, Anna Urmańska. Trenerem zespołu jest Pan Paweł Machniewski.
III miejsce: Szkoła Podstawowa w Mniszkowie w składzie: Zofia Franczak, Laura Mroczkowska, Milena Pawlikowska, Martyna Węglarska, Agata Wójcik, Kinga Zawadzka. Trenerem drużyny jest Pan Rafał Marszałek.
Chłopcy rocznik 2008 -2009
I miejsce Szkoła Podstawowa w Mniszkowie w składzie: Sebastian Suros, Igor Suros, Nataniel Szczepański, Wojciech Śmigiel, Piotr Sosnowski, Igor Włodarczyk, Łukasz Nita. Trenerem zespołu jest Pan Rafał Marszałek.
Chłopcy rocznik 2006 – 2007
I miejsce Publiczna Szkoła Podstawowa z OMS w Opocznie w składzie: Igor Tomaszewski, Jan Brzykcy, Wojciech Wiktorowicz, Karol Zieliński, Norbert Kotusiewicz, Jakub Jakubczyk. Trenerem drużyny jest Pan Paweł Machniewski.
II miejsce Szkoła Podstawowa w Modrzewiu w składzie: Bartosz Gałecki, Adam Gąsiorek, Dawid Cieluch, Mateusz Kowalczyk, Kacper Lipski, Jakub Augustyniak. Trenerem zespołu jest Pani Ewa Łakomska.
Dziewczęta rocznik 2006 – 2007
I miejsce Szkoła Podstawowa w Modrzewiu w składzie: Aleksandra Sobolewska, Maja Pawlak, Julia Zakaszewska, Karolina Płuciennik, Bianka Rafalska, Wiktoria Sekułowicz. Trenerem zespołu jest Pani Ewa Łakomska.
Zwycięzcy pierwszych miejsc wezmą udział w Finale Województwa Łódzkiego, który odbędzie się 24 maja 2021 roku w Bełchatowie.
Pamiątkowe puchary ufundował Starosta Opoczyński Pan Marcin Baranowski.
Organizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe w Opocznie, Gmina Opoczno oraz Zespół Szkół Prywatnych w Opocznie.
Liczba wyświetleń: 2002

Powrót
E-Urząd

E-URZĄD

E-URZĄD

WIDZĘ / CZUJĘ / REAGUJĘ

Tło

Ikona

BUDŻET OBYWATELSKI

Tło

Ikona

PLANOWANIE PRZESTRZENNE

Tło

Ikona

JAKOŚĆ POWIETRZA

Tło

Ikona

STRAŻ MIEJSKA

tlo

ikona

BIBLIOTEKA

Biblioteka

Biblioteka

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MUZEUM

MUZEUM

MUZEUM

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

Facebook płytka ceramiczna

Festiwal Płytki Ceramicznej

Facebook Gmina

Gmina Opoczno

youtube

Odwiedź nas na youtube

Opoczno Stolicą Oberka

ikona FB

Opoczno 2.0