Aktualności

Seniorów słów kilka … - zapraszamy do głosowania!

Opublikowano dn. 08.09.2020
Autor: OPOCZNO


W ramach budżetu obywatelskiego na 2021 rok ogłoszonego przez Zarząd Województwa Łódzkiego zgłoszony został projekt: „SENIORÓW SŁÓW KILKA JAK WYTROPIĆ WILKA - MIĘDZYPOKOLENIOWA INTEGRACJA OSÓB STARSZYCH W OPOCZYŃSKIM”.

Zadanie ma na celu między innymi realizację przedsięwzięć na rzecz integracji międzypokoleniowej seniorów z powiatu opoczyńskiego, zwiększenie ich udziału w kulturze oraz inspirowanie do działań twórczych.
GŁOSOWANIE:
Na projekt można głosować do 18 września br. Swój głos mogą oddać mieszkańcy powiatu opoczyńskiego, którzy mają skończone 18 lat. Uprawniony do głosowania mieszkaniec głosuje wyłącznie raz. Warto zaznaczyć, że głos oddaje się zarówno na projekt wojewódzki (dostępny na załączonej w generatorze do głosowania liście) oraz na jeden projekt powiatowy.
W przypadku Opoczna („Seniorów słów kilka ...” - projekt dostępny w puli powiatowej) wystarczy wpisać kod EOP03.
W tegorocznej edycji karta do głosowania dostępna jest do wypełnienia w specjalnie na ten cel przygotowanym generatorze dostępnym tutaj:
 
 
Każda karta jest oznaczona indywidualnym numerem (w lewym górnym rogu).
Kartę należy wypełnić elektronicznie, wygenerować w formacie .pdf, wydrukować i podpisać, a następnie wrzucić do którejś z urn dostępnych (w przypadku Opoczna) w: Bibliotece Pedagogicznej przy ul. Armii Krajowej 2 oraz Biurze Powiatowym Łódzkiego Oddziału Regionalnego ARiMR przy ul. Piotrkowskiej 49.
Serdecznie zapraszamy do głosowania, realizacja projektu będzie możliwa tylko wtedy, kiedy zostanie na niego oddana wystarczająca liczba głosów!
Osoby, które chciałyby zagłosować, a nie wiedzą jak to zrobić lub nie mają dostępu do Internetu zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury w godz. od 8.00 do 15.00, gdzie będziemy służyć informacją i pomocą w tym zakresie.
Opis projektu:
W ramach realizacji zadania przewidziano szereg ciekawych aktywności m.in.: event organizacyjny pn. „Spotkajmy się u Tadeusza”, grę terenową pn.: „Seniorów słów kilka jak wytropić wilka”, warsztaty: neurobiku - łamigłówki umysłowe dla małych i dużych, międzypokoleniowe warsztaty artystyczne i florystyczne oraz zabawę integracyjną „Prywatka u Tadka”.
Adresatami projektu są mieszkańcy powiatu opoczyńskiego.
 
Liczba wyświetleń: 314

Powrót
E-Urząd

E-URZĄD

E-URZĄD

WIDZĘ / CZUJĘ / REAGUJĘ

Zgłoś Awarię

ZGŁOŚ AWARIĘ

BUDŻET OBYWATELSKI

 

 

STRAŻ MIEJSKA

KOMENDA POWIATOWA POLICJI

PRZEKAŻ 1% W OPOCZNIE

BIBLIOTEKA

Biblioteka

Biblioteka

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MUZEUM

MUZEUM

MUZEUM

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

Facebook płytka ceramiczna

Festiwal Płytki Ceramicznej

Facebook Gmina

Gmina

youtube

Odwiedź nas na youtube

Panoramy

Poznaj opoczyńskie

Opoczno Stolicą Oberka

Opoczno Stolicą Oberka

Opoczno Stolicą Oberka