Ulica Graniczna
Na odcinku od skrzyżowania z ul. Partyzantów do skrzyżowania z ul. Jana Pawła II, stanowiącym dojazd do cmentarza grzebalnego, wprowadzona zostanie jednokierunkowa organizacja ruchu w kierunku od ul. Partyzantów do ul. Jana Pawła II.
Ulica Kwiatowa
Na odcinku od skrzyżowania z ul. Inowłodzką do skrzyżowania z ul. Św. Marka, prowadzącym do cmentarza, ulica będzie jednokierunkowa w kierunku od ul. Inowłodzkiej do ul. Św. Marka.
Ulica Moniuszki
Od skrzyżowania z ul. Garncarską do skrzyżowania z ul. Staromiejską. Ulica St. Moniuszki będzie drogą jednokierunkową.
Termin obowiązywania zmian:
Od godziny 13:00 dnia 31 października 2025 r. do godziny 08:00 dnia 3 listopada 2025 r.
Apelujemy do wszystkich kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności, dostosowanie się do zmienionej organizacji ruchu oraz przestrzeganie obowiązujących znaków drogowych.

© 2019 URZĄD MIEJSKI W OPOCZNIE
SIEDZIBA URZĘDU MIEJSKIEGO W OPOCZNIE: STAROMIEJSKA 6, 26-300 OPOCZNO











