Aktualności

Zapraszamy na Turniej Siatkonogi.

Opublikowano dn. 16.03.2023
Autor: Mateusz Grodzicki


Impreza organizowana w ramach Regionalnych Obchodów Dni Olimpijczyka w Opocznie. 13.04.2023 (CZWARTEK) - start godz. 16:00 - Szkoła Podstawowa nr 1 w Opocznie im. Kornela Makuszyńskiego ul. Marii Skłodowskiej-Curie w Opocznie Konkurencja - gra w trójkach Osoba odpowiedzialna za przeprowadzenie turnieju w imieniu organizatora Grzegorz Brzeski (zapisy pod numerem telefonu: 500 234 636 - prosimy o podawanie składów drużyn oraz nazw zespołów). Ilość miejsc ograniczona!! Dla wszystkich uczestników przewidziane pamiątkowe medale. Dla 4 najlepszych drużyn okazałe puchary, wybrany zostanie również zawodnik turnieju oraz doceniona najładniejsza akcja!! ZAPRASZAMY!

Zawodnicy zobowiązani są posiadać ważne badania lekarskie oraz ubezpieczenie we własnym zakresie o czym zaświadczają własnoręcznym podpisem na dokumencie zgłoszeniowym. W turnieju mogą wystąpić zawodnicy od 16 roku życia (niepełnoletni pod opieką osoby pełnoletniej).
Ogólne zasady Turnieju Siatkonogi
Konkurencja: 3x3 (trójki)
Boisko o równym podłożu
Siatka: 1,10m. Serwis dowolnie (z ręki, z podłoża).
Serwis jest egzekwowany poprzez kopnięcie piłki przez jakąkolwiek część ciała (za wyjątkiem dłoni, rąk, ramion) ze strefy serwisowej umieszczonej za linią końcową swojej połowy boiska w strefę serwisową boiska przeciwnika ponad siatką.
Piłka po serwisie powinna przelecieć przez siatkę oraz wylądować w polu serwisowym przeciwnika lub dotknąć któregoś z graczy przeciwnika uczestniczących w grze.
 Piłkę można odbijać wszystkimi częściami ciała poza rękoma.
Nie można przebić pierwszej piłki po serwisie.
3. kontakty drużyny z piłką w akcji max.
Zawodnik nie ma prawa dotykać piłki w jednej akcji więcej niż raz z rzędu.
Maksymalna liczba odbić piłki od podłoża w grze podwójnej wynosi: 1.
W czasie gry zawodnik nie ma obowiązku pozwolić piłce spaść na podłoże.
 Żaden z zawodników nie ma prawa dotknąć siatki, także, gdy akcja  upadnie w polu gry przeciwnika.
Zawodnik może zagrać piłkę tylko ze swojej połowy boiska.
Piłka powinna w akcji być przebita na stronę przeciwnika. W sytuacji, gdy przejdzie na drugą stronę po odbiciu na własnej połowie strata punktu.


 

Zawodnicy zobowiązani są posiadać ważne badania lekarskie oraz ubezpieczenie we własnym zakresie o czym zaświadczają własnoręcznym podpisem na dokumencie zgłoszeniowym. W turnieju mogą wystąpić zawodnicy od 16 roku życia (niepełnoletni pod opieką osoby pełnoletniej). Ogólne zasady Turnieju Siatkonogi Konkurencja: 3x3 (trójki) Boisko o równym podłożu Siatka: 1,10m. Serwis dowolnie (z ręki, z podłoża). Serwis jest egzekwowany poprzez kopnięcie piłki przez jakąkolwiek część ciała (za wyjątkiem dłoni, rąk, ramion) ze strefy serwisowej umieszczonej za linią końcową swojej połowy boiska w strefę serwisową boiska przeciwnika ponad siatką. Piłka po serwisie powinna przelecieć przez siatkę oraz wylądować w polu serwisowym przeciwnika lub dotknąć któregoś z graczy przeciwnika uczestniczących w grze.  Piłkę można odbijać wszystkimi częściami ciała poza rękoma. Nie można przebić pierwszej piłki po serwisie. 3. kontakty drużyny z piłką w akcji max. Zawodnik nie ma prawa dotykać piłki w jednej akcji więcej niż raz z rzędu. Maksymalna liczba odbić piłki od podłoża w grze podwójnej wynosi: 1. W czasie gry zawodnik nie ma obowiązku pozwolić piłce spaść na podłoże.  Żaden z zawodników nie ma prawa dotknąć siatki, także, gdy akcja  upadnie w polu gry przeciwnika. Zawodnik może zagrać piłkę tylko ze swojej połowy boiska. Piłka powinna w akcji być przebita na stronę przeciwnika. W sytuacji, gdy przejdzie na drugą stronę po odbiciu na własnej połowie strata punktu.

Liczba wyświetleń: 222

Powrót
E-Urząd

E-URZĄD

E-URZĄD

WIDZĘ / CZUJĘ / REAGUJĘ

  Zgłoś Awarię

ZGŁOŚ AWARIĘ

BUDŻET OBYWATELSKI

 

 

PLANOWANIE PRZESTRZENNE

  planowanie przestrzenne

 

JAKOŚĆ POWIETRZA

  jakość powietrza

 

STRAŻ MIEJSKA

straż miejska

straż miejska

PRZEKAŻ 1% W OPOCZNIE

PRZEKAŻ 1% W OPOCZNIE

PRZEKAŻ 1% W OPOCZNIE

BIBLIOTEKA

Biblioteka

Biblioteka

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MIEJSKI DOM KULTURY

MUZEUM

MUZEUM

MUZEUM

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

KRYTA PŁYWALNIA

Facebook płytka ceramiczna

Festiwal Płytki Ceramicznej

Facebook Gmina

Gmina Opoczno

youtube

Odwiedź nas na youtube

Panoramy

Poznaj opoczyńskie

Opoczno Stolicą Oberka

ikona FB

Opoczno 2.0