Aktualności

FESTIWAL SZTAFET

Opublikowano dn. 08.05.2024
Autor: Mateusz Grodzicki

We wtorek 7 maja na lekkoatletycznym obiekcie sportowym w Zespole Szkół Prywatnych w Opocznie odbył się Festiwal Sztafet w ramach Szkolnych Igrzysk Sportowych Szkół Miejskich dziewcząt i chłopców rocznik 2011 i młodsi oraz rocznik 2009 – 2010. Na starcie zameldowali się zawodnicy ze Szkoły Podstawowej Nr 1, Szkoły Podstawowej Nr 2 oraz z Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Opocznie. To były piękne i bardzo emocjonujące wydarzenie. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy brali udział w sztafecie 4x100 ora z w sztafecie szwedzkiej (100m, 200m, 300m, 400m ).

IGRZYSKA DZIECI
4x100 m dziewcząt
II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 2. Trenerem drużyny jest Pani Beata Stępień.
4x100 m chłopców
I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 1. Trenerem zespołu jest Pani Anna Pietras.
Sztafeta szwedzka dziewcząt
I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 1 w Opocznie. Trenerem zespołu jest Pani Anna Pietras.
II miejsce Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego. Trenerem drużyny jest Pani Natalia Milczarek i pani Karolina Dworak – Zwierzchowska.
III miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 2 w Opocznie. Trenerem drużyny jest Pani Beata Stępień.
Sztafeta szwedzka chłopców
I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 1 w Opocznie. Trenerem drużyny jest Pani Anna Pietras.
II miejsce Szkoła Podstawowa nr 2. Trenerem grupy jest Pani Małgorzata Mijas.
IGRZYSKA MŁODZIEŻY
I miejsce zajęła I miejsce zajęła Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego. Trenerem zespołu jest Pani Natalia Milczarek i pani Karolina Dworak – Zwierzchowska.
II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 1 w Opocznie. Trenerem zespołu jest Katarzyna Klimek.
II miejsce zajęła szkoła Podstawowa nr 2 w Opocznie. Trenerem zespołu jest Pani Małgorzata Mijas.
I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 1. Trenerem zespołu jest Pani Katarzyna Milczarek.
Zwycięzcy nagrodzeni zostali medalami ufundowanymi przez Burmistrza Opoczna a wręczała Pani Karolina Kosno – Basińska Dyrektor Zespółu Szkół Prywatnych w Opocznie. Koordynatorem imprezy sportowej był Wydział Sportu i Rekreacji UM oraz Zespól Szkól Prywatnych w Opocznie.
Drużyny, które uplasowały się na pierwszych miejscach wezmą udział w zawodach na szczeblu powiatowym. Życzymy powodzenia!