Szkolne Igrzyska Sportowe Szkół Miejskich W Tenisie Stołowym

Opublikowano dn. 22.10.2019
Autor: OPOCZNO

W czwartek 17 października na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Opocznie odbyły się Szkolne Igrzyska Sportowe Szkół Miejskich w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców rocznik 2005 – 2006.

Koordynatorem tego spotkania, jak i innych szkolnych imprez sportowych od tego roku jest Wydział Sportu i Rekreacji. Do rywalizacji sportowej przystąpiły dwie miejskie szkoły. Kwalifikacja przedstawia się następująco:

W kategorii dziewcząt I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 3 w Opocznie w składzie: Bogusławska Katarzyna, Podpora Natalia, Witoń Nadia i Telus Maja.

II miejsce zajęły dziewczęta z Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego. Drużyna wystąpiła w składzie: Panfil Diana, Rutowicz Monika oraz Giełzak Małgorzata.

Natomiast w kategorii chłopców I miejsce zajęła Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w składzie: Pościk Mateusz, Wiktorowicz Wojciech oraz Sosnowski Konrad. Opiekunem grupy zarówno dziewcząt jak i chłopców był Pan Marcin Białecki.

II zaszczytne miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 3 w składzie: Kuleta Kacper, Telus Fabian oraz Wijata Maciej. Opiekunem całej drużyny był Pani Anna Smyka.

Te pozytywne emocje i grę fair play skrupulatnie oceniali Panowie ze Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów. To było miłe,  niezapomniane doświadczenie oraz spotkanie kilku  pokoleń.

Pamiątkowe medale, które ufundował Pan Burmistrz Dariusz Kosno, wręczali: Zastępca Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 Pani Katarzyna Sokół oraz Prezes Stowarzyszenia Pan Roman Żurawski.

Pierwsze miejsca kwalifikują młodzież do wzięcia udziału w zawodach powiatowych, które odbędą się w Bielowicach. Trzymamy mocno kciuki i życzymy powodzenia!