Strona główna Aktualności   Wydarzenia   Plan miasta   Baza informacji   Spacer   Galerie   Multimedia   Zdjęcia internautów   Historia   bip
Informacje szczegółowe
Jezioro łabędzie ››
grafika
Termin: : 7-12-2018, 18:00
Kategoria: Wydarzenia kulturalne
Organizator: Miejski Dom Kultury im. T. Sygietyńskiego, Biernackiego 4, 26 - 300 Opoczno
Miejsce: Miejski Dom Kultury w Opocznie

„Tradycja wytańczona z wielką klasą (...)" to motto IMPERIAL LVIV BALLET, który już 7 grudnia 2018 r. ponownie zawita w Opocznie i zaprezentuje największy kunszt klasycznego piękna w spektaklu baletowym „Jezioro łabędzie" do muzyki Piotra Czajkowskiego. O godz. 18:00 zapraszamy wspaniałą opoczyńską publiczność, całe rodziny i wszystkich, którzy kochają taniec w najlepszym wykonaniu do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu.

„Jezioro Łabędzie" to fenomen w historii baletu, niezmiennie ujmujący każdą publiczność. To również najpoważniejsze wyzwanie dla tancerzy i choreografów. Najsłynniejszy balet Piotra Czajkowskiego przenosi nas do baśniowej krainy tańca i muzyki. To opowieść mówiąca o walce dobra ze złem, o zdradzie, bólu i potędze miłości. Akcja tego najbardziej niezwykłego baletu - w wykonaniu uznanego na całym świecie IMPERIAL LVIV BALLET jest nasycona subtelnym liryzmem i poetycką fantastyką. Dziewczęta zaklęte w łabędzie, Zły Duch i uczucia przekraczające granice życia i śmierci wciąż wzruszają widzów całego świata.

 

Bilety w cenie 60 zł i 75 zł do nabycia w punkcie informacyjnym Miejskiego Domu Kultury w Opocznie.

 

Miejsce: Miejski Dom Kultury w Opocznie
Adres:
lokalizacja
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Wydarzenia
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
 
 
 
 
halfbanner.jpg
MDK.jpg
Biblioteka.jpg
eddu.JPG