Strona główna Aktualności   Wydarzenia   Plan miasta   Baza informacji   Spacer   Galerie   Multimedia   Zdjęcia internautów   Historia   bip
Informacje szczegółowe
X-lecie zespołu Caryna ››
grafika
Termin: : 19-10-2018, 19:00
Kategoria: Wydarzenia kulturalne
Organizator: Miejski Dom Kultury im. T. Sygietyńskiego, Biernackiego 4, 26 - 300 Opoczno
Miejsce: Miejski Dom Kultury

Caryna i Goście - koncert jubileuszowy już 19 października o godz. 19:00 w MDK Opoczno.

Zespół Caryna obchodzi w tym roku 10-lecie istnienia. Zagrał w Polsce i za granicą setki koncertów. Na krajowych scenach występował m.in. przed Grupą Kombi, Raz Dwa Trzy, Elektryczne Gitary oraz wieloma innymi znaczącymi zespołami z Polski i Europy.

Profesjonalizm muzyków w połączeniu z ich niezwykłymi osobowościami scenicznymi gwarantuje najwyższy poziom artystyczny każdego koncertu. Świadczą o tym dziesiątki występów zarówno na małych, jak i wielkich prestiżowych scenach w całej Polsce. Każdy koncert Caryny to przedstawienie muzyczne, które na długo zapada w pamięć.

Zespół Caryna został założony w 2008 roku z inicjatywy Łukasza Nowaka - autora tekstów większości piosenek, od lat aktywnie działającego w nurcie piosenki studenckiej, folku i rocka. Caryna czerpie inspiracje z różnych gatunków muzycznych: folku, bossanovy, coutry, reggae, rocka oraz ballady.

Skład Grupy tworzą obecnie: Łukasz Nowak, Adam Marańda - znakomity skrzypek, człowiek-orkiestra, Maciej Kłys - basista, znakomicie odnajdujący się również w tzw. ciężkim brzmieniu, Piotr Kołsut - świetny fingerstyle'owiec, znany z wcześniejszej działalności w zespole Przejście oraz Kamil Kaźmierczak - perkusista, a także muzyk i współzałożyciel projektu folkowego Oreada.

Bilety w cenie 25 zł (przedsprzedaż) oraz 30 zł (w dniu koncertu) dostępne w punkcie informacyjnym MDK Opoczno. Zapraszamy!

 

Miejsce: Miejski Dom Kultury
Adres:
lokalizacja
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Wydarzenia
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
 
 
 
 
 
 
halfbanner.jpg
MDK.jpg
Biblioteka.jpg
eddu.JPG