Strona główna Aktualności   Wydarzenia   Plan miasta   Baza informacji   Spacer   Galerie   Multimedia   Zdjęcia internautów   Historia   bip
Informacje szczegółowe
Jonathan Kreisberg w Opocznie ››
grafika
Termin: : 26-10-2018, 19:00
Kategoria: Wydarzenia kulturalne
Organizator: Miejski Dom Kultury im. T. Sygietyńskiego, Biernackiego 4, 26 - 300 Opoczno
Miejsce: Miejski Dom Kultury w Opocznie

Zapraszamy na Muzyczne Wieczory z MDK Opoczno - 26 października, godz. 19:00. Na scenie usłyszymy Jonathana Kreisberga!

Wstęp na koncert jest bezpłatny!

Gitarzysta Jonathan Kreisberg konsekwentnie buduje swoją markę jako jeden z najbardziej fascynujących kompozytorów i wykonawców jazzowych. Często koncertuje na całym świecie i nagrywa z licznymi artystami.

Urodzony w Nowym Jorku. Na gitarze zaczął grać w wieku dziesięciu lat, po przeprowadzce do Miami. W wieku 16 lat został przyjęty do New World School of the Arts, gdzie zaczęły się jego studia jazzowe. Zdobył stypendium na University of Miami, gdzie grał na gitarze w uznanym zespole Concert Jazz Band.

Jeszcze w wieku 20 lat powrócił do swojego miejsca urodzenia w Nowym Jorku, koncentrując się na nowatorskim akustycznym jazzie. Jonathan pracował w wielu zespołach jazzowych, takich jak: Dr. Lonnie Smith, Lee Konitz, Joe Locke, Stefano Dibatista, Ari Hoenig, Joel Frahm, Don Friedman, Greg Tardy, Donald Edwards, Jane Monheit, i Yosvany Terry.

Jonathan nagrał osiem płyt jako lider zespołu. Tworzy nowoczesny jazz, który łączy w sobie szacunek dla tradycji z instrumentalną wirtuozerią, nowoczesnymi krajobrazami dźwiękowymi i wpływami z każdego zakątku świata.

 

Miejsce: Miejski Dom Kultury w Opocznie
Adres:
lokalizacja
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Wydarzenia
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
 
 
 
 
 
 
halfbanner.jpg
MDK.jpg
Biblioteka.jpg
eddu.JPG