Strona główna Aktualności   Wydarzenia   Plan miasta   Baza informacji   Spacer   Galerie   Multimedia   Zdjęcia internautów   Historia   bip
Informacje szczegółowe
Cieżkie Brzmienia dla Zwierzaków - koncert charytatywny ››
grafika
Termin: : 10-12-2016, 19:00
Kategoria: Wydarzenia kulturalne
Organizator: Miejski Dom Kultury w Opocznie, Biernackiego 4, 26-300 Opoczno
WWW:Więcej informacji...
Miejsce: Miejski Dom Kultury w Opocznie, ul. Biernackiego 4

Zapraszamy na koncert jakiego jeszcze w Opocznie nie było! Ciężkie Brzmienia dla Zwierzaków to gratka dla miłośników black metalu, heavy metalu, groove i rocka. przed opoczyńską widownia zaprezentują się zespoły: Chimera z Warszawy i Northern Plague z Warszawy oraz opoczyńska formacja Deadfall Trail.
Zamiast biletu wstępu przynieś karmę dla psów, koce, zabawki itp. które przekażemy do Schroniska dla Zwierząt w Różannej.

O zespołach:
Northern Plague - zespół ma w swoim dorobku materiał EP "Blizzard of the North" oraz debiutancki album „Manifesto", który pojawił się w katalogu Folter Records w 2014 roku. W ciągu kilku lat zdobywali doświadczenia i zagrali prawie dwieście koncertów w Polsce i Europie. Ich występy na żywo to intensywne, muzyczne uderzenie trwające od pierwszej do ostatniej minuty. Aktualnie zespół przygotowuje się do wydania trzeciego krążka o tytule "Scorn the Idle".
www.facebook.com/northernplague
www.northernplague.pl

Chimera - powstała pod koniec 2013 roku w Warszawie z inicjatywy Rafała „Charona" Mazura. W składzie Andrzej Ruszkowski (perkusja), Rafał „Charon" Mazur (gitara), Grzegorz „Dante" Ptak (wokal, gitara), Kuba Cieśluk (bass). Chimera ma za sobą dwie trasy koncertowe po Polsce pod szyldem Rise Of Antagonism (2015) oraz Transmutation (2016). Ostatnia trasa była związana z wydaniem ich debiutanckiego albumu pod taką samą nazwą."
http://chimera8.wixsite.com/chimera
https://www.facebook.com/ChimeraMetal/?fref=ts

Deadfall Trail - to opoczyński zespół rockowy z wieloletnim stażem, obecnie nagrywają swoją debiutancką płytę. Jak sami o sobie mówią: "Poprzez muzykę chcemy przekazać swoje spostrzeżenia i emocje na temat otaczającej nas rzeczywistości. Muzyka w naszym mniemaniu nie jest pustą melodią, ale dźwiękami odzwierciedlającymi duszę.
Mamy przyjemność zaprosić Was do naszego świata... "
https://www.facebook.com/DeadfallTrail.band.opoczno/

 

 

 

Miejsce: Miejski Dom Kultury w Opocznie, ul. Biernackiego 4
Adres:
lokalizacja
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Wydarzenia
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
halfbanner.jpg
MDK.jpg
Biblioteka.jpg
eddu.JPG