Strona główna Aktualności   Wydarzenia   Plan miasta   Baza informacji   Spacer   Galerie   Multimedia   Zdjęcia internautów   Historia   bip
Aktualności - Najnowsze
Oddaj głos na Naukową Stację Zabaw PGNiG!
Redakcja: stempniak_p
Dodany: 9-02-2018, wyświetleń: 1364
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
grafika

Gmina Opoczno przystąpiła do konkursu „Wygraj Naukową Stację Zabaw PGNiG dla swojej okolicy!", którego celem jest edukacja polegająca na zwiększeniu wiedzy na temat smogu, zagrożeń z niego wynikających oraz sposobów walki z nim.

Konkurs odbywa się w ramach kampanii społecznej „Pomóżmy Polsce odetchnąć od smogu!", organizowanej przez Fundację PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza, która zakłada edukowanie lokalnych społeczności oraz najmłodszych uczniów szkół podstawowych poprzez udział w atrakcyjnych konkursach.

5 gmin, które zdobędą największą liczbę głosów - w stosunku do liczby mieszkańców - wygra Naukową Stację Zabaw PGNiG, która po oddaniu do użytkowania przejdzie na własność mieszkańców.

Głosowanie rozpocznie się 24 stycznia i potrwa do 28 lutego. 
Aby oddać swój głos wystarczy wejść na stronę www.powietrzebezsmieci.pl, wybrać lokalizację i udzielić odpowiedzi na proste pytanie dotyczące smogu - wiedza na ten temat będzie znajdować się na stronie projektu.

Szczegóły na plakacie.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ