Strona główna Aktualności   Wydarzenia   Plan miasta   Baza informacji   Spacer   Galerie   Multimedia   Zdjęcia internautów   Historia   bip
Aktualności - Turystyka
Ostatnia sesja Rady Miejskiej w Opocznie kadencji 2014 - 2018
Redakcja: stempniak_p
Dodany: 6-10-2018, wyświetleń: 1806
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
grafika

W piątek, 5 października, miała miejsce ostatnia w tej kadencji sesja Rady Miejskiej w Opocznie, która odbyła się zgodnie z przyjętym harmonogramem.

Istotnym punktem piątkowych obrad było podsumowanie współpracy na rzecz samorządu. Kończąc ostatnią przed wyborami sesję Rafał Kądziela, burmistrz Opoczna wraz z przewodniczącym Rady Miejskiej Wiesławem Wołkiewiczem podziękował radnym za czteroletnią współpracę, wręczając pamiątkowe dyplomy. Podkreślił, że to właśnie radni przez ostatnie cztery lata tworzyli historię miasta i gminy Opoczno. Dziękując każdemu z osobna, burmistrz podkreślił zaangażowanie radnych i wyraził słowa uznania.

Piątkowa sesja stanowiła również okazję do uczczenia śp. Renaty Gabryś, radnej Rady Miejskiej w Opocznie, która zmarła w 2016. r. po długiej i ciężkiej chorobie.

Podziękowania ze strony Rady Miejskiej skierowane zostały również w kierunku burmistrza i jego zastępców - Anny Zięby i Zbigniewa Sobczyka. Słowa uznania wyrażono również dla Tomasza Łuczkowskiego, sekretarza miasta, Barbary Bąk, skarbnik gminy oraz Beaty Pawlik, zastępcy skarbnika. Radni miejscy podziękowali za czteroletnią służbę na rzecz lokalnej społeczności.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ